ATLASKA jede jako namydlenej blesk!! - tedy 1700 krabic

Hele, Míšo, takhle Tě fakt asi nejen nedoženu, ale ani nepředeženu :o) Blahopřejeme z Měcholup všichni a těšíme se na spol. hledání… Pa Spužva, Sun-Man, Hmyzák a holky..

Míšo, Ty bereš ty stovky tak rychle za sebou, že nvíme co pořád psát, abychom se neopakovali. A tak alespoň jednoduše : BLAHOPŘEJEME.

Teda krome toho vseho co delas zvladat i takhle rychle kesovat - klobouk dolu. At ti to slape i nadale a at ti to pred kamerou stale stejne slusi :-).

To uz je dalsi stovka???:smiley:
hehe, ty mi něco povídej Míšo :smiley:
Gratuluju!

No tak ja v tom zacinam ztracet prehled. Nedavno jsem gratuloval a ona to zase vzala kvapikem k dalsi mete. Takze Miso at se dari a at mas porad plnou kapsu zazitku - ktere jsou u tebe tak specificke.

Ty jo, kdo to má furt sledovat, jak to hrneš stále dopředu.:D:D
Tož velká gratulace a hodně zážitků při posledních kouscích druhé tisícovky.B)

Miso, jeste jednou gratulaceee i touto cestou! Jen tak dal, hlavne pohodicka a tesim se zas brzy nekde na videnou …
P.S. a koukej na ty D1ce neco poradnyho vymyslet :wink:

No tak tedy koukám, jak nám to všechno letí… ale tak to má být, s přibývajícími keškami nejen v českých zemích musejí přibývat zářezy na pažbách lovců. Míšo, ať Ti to šlape i nadále Ti přeje za celý team z Náchoda