Hele, Míšo, takhle Tě fakt asi nejen nedoženu, ale ani nepředeženu :o) Blahopřejeme z Měcholup všichni a těšíme se na spol. hledání… Pa Spužva, Sun-Man, Hmyzák a holky..
Míšo, Ty bereš ty stovky tak rychle za sebou, že nvíme co pořád psát, abychom se neopakovali. A tak alespoň jednoduše : BLAHOPŘEJEME.
Teda krome toho vseho co delas zvladat i takhle rychle kesovat - klobouk dolu. At ti to slape i nadale a at ti to pred kamerou stale stejne slusi :-).
To uz je dalsi stovka???![]()
hehe, ty mi něco povídej Míšo ![]()
Gratuluju!
No tak ja v tom zacinam ztracet prehled. Nedavno jsem gratuloval a ona to zase vzala kvapikem k dalsi mete. Takze Miso at se dari a at mas porad plnou kapsu zazitku - ktere jsou u tebe tak specificke.
Ty jo, kdo to má furt sledovat, jak to hrneš stále dopředu.:D:D
Tož velká gratulace a hodně zážitků při posledních kouscích druhé tisícovky.B)
Miso, jeste jednou gratulaceee i touto cestou! Jen tak dal, hlavne pohodicka a tesim se zas brzy nekde na videnou …
P.S. a koukej na ty D1ce neco poradnyho vymyslet ![]()
No tak tedy koukám, jak nám to všechno letí… ale tak to má být, s přibývajícími keškami nejen v českých zemích musejí přibývat zářezy na pažbách lovců. Míšo, ať Ti to šlape i nadále Ti přeje za celý team z Náchoda