ATLASKA tam šoupla 1300

AHOJ Míšo to byl předčasný dárek k Vánocům?? :D:D
Tak jen tak dál, ať tě to stále baví.

Míšo, taky přeju ať más stále svejch xxxxx zážitků na keždém lovu :smiley: Hlavně že je legrace!

Miso, Ty budes vykladat mne, kdo do toho slape? :slight_smile:
Gratuluju k dalsimu majlstounu a preju hodne odhodlani do dalsich lovu - a hodne zazitku pri nich! :smiley:

Tak uz vim Atlasko, proc Ti vecra tak to vinecko chutnalo. Preji spousty dalsich nalezu. Jirka

Gratulujeme, ať se daří!

Škoda, že jsme se v Brně nemohli zdržet na finální pokec.

Achjo, to jsi se nemohla na tech skorapkach aspon trosku zasmat kdyz uz mas tak krasne jubileum, takhle Ti budu muset ploutvi potrepat az u nas na eventu.

At te to bavi i dal.

No skutečně, na skořápkách ani slovíčko a tak jsem Ti mohl při tom vánočním blahopřání pogratulovat k tomu nedostrižnému výkonu. Drž se a přeju hoooooodně hezkych cestiček a nalezených pixliček…

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších krásných zážitků na cestách za šipkou.

Duo Slajz a Tucek moooooc gratuluje !!!

Taky se přidáváme k zástupu gratulantů a rukou zatřepeme v pátek.:slight_smile:

Gratuluji Míšo a taky přeji hodně úspěchů v dalším geo-roce Tobě i "Atlaskovi".

Atlasko, Gratuluju k dalsi stovce… :stuck_out_tongue:

Miso, nespechej, je taky obcas case na Syrah ci Merlot, neee?? B L A H O P R E J I !!! Spuzva