AHOJ Míšo to byl předčasný dárek k Vánocům?? :D:D
Tak jen tak dál, ať tě to stále baví.
Míšo, taky přeju ať más stále svejch xxxxx zážitků na keždém lovu
Hlavně že je legrace!
Miso, Ty budes vykladat mne, kdo do toho slape? ![]()
Gratuluju k dalsimu majlstounu a preju hodne odhodlani do dalsich lovu - a hodne zazitku pri nich! ![]()
Tak uz vim Atlasko, proc Ti vecra tak to vinecko chutnalo. Preji spousty dalsich nalezu. Jirka
Gratulujeme, ať se daří!
Škoda, že jsme se v Brně nemohli zdržet na finální pokec.
Achjo, to jsi se nemohla na tech skorapkach aspon trosku zasmat kdyz uz mas tak krasne jubileum, takhle Ti budu muset ploutvi potrepat az u nas na eventu.
At te to bavi i dal.
No skutečně, na skořápkách ani slovíčko a tak jsem Ti mohl při tom vánočním blahopřání pogratulovat k tomu nedostrižnému výkonu. Drž se a přeju hoooooodně hezkych cestiček a nalezených pixliček…
Gratulujeme a přejeme mnoho dalších krásných zážitků na cestách za šipkou.
Duo Slajz a Tucek moooooc gratuluje !!!
Taky se přidáváme k zástupu gratulantů a rukou zatřepeme v pátek.![]()
Gratuluji Míšo a taky přeji hodně úspěchů v dalším geo-roce Tobě i "Atlaskovi".
Atlasko, Gratuluju k dalsi stovce… ![]()
Miso, nespechej, je taky obcas case na Syrah ci Merlot, neee?? B L A H O P R E J I !!! Spuzva