Neslo by udelat, aby byl clovek po odeslani prispevku automaticky presmerovan zpet do diskuze?
+1, za tohle se taky hodně přimlouvám, fóra se většinou tak chovají.
Myslíte přesměrovat na téma nebo na fórum?
Na tema… Zpet do vlakna, odkud byl prispevek napsan.
souhlas
jj, to by byla parada. Ja kdyz sem sem daval prvni prispevek (na tenhle novej web) a odeslal ho, tak sem dobu cekal v domeni ze me to na nej presmeruje v tom vlaknu. A ono nic ![]()
BTW: nejlepsi by byla par vterinova prodleva (teda vc. toho textu co tam je ted) , ale to uz asi rejpu hodne co ? ![]()
Tak by mělo po jedné vteřině dojít k přesměrování
Jojo, tohle jsem navrhoval již v testovacím běhu tohoto fóra…
A koukám, že to již funguje ![]()