Tak velká gratulace k další stovce milá Ballantinko..ať se ti daří lovit kešky pěkně snadno a v pohodě no a další stovečka je už za rohem..![]()
I ja se pripojuji k velke gratulaci!
Pročpak jsi nebyla na Medlově
? Coccinellky gratulují!
Tak velká gratulace k další stovce milá Ballantinko..ať se ti daří lovit kešky pěkně snadno a v pohodě no a další stovečka je už za rohem..![]()
I ja se pripojuji k velke gratulaci!
Pročpak jsi nebyla na Medlově
? Coccinellky gratulují!