Ballantinka 800+

Tak velká gratulace k další stovce milá Ballantinko..ať se ti daří lovit kešky pěkně snadno a v pohodě no a další stovečka je už za rohem..:smiley:

I ja se pripojuji k velke gratulaci!

Pročpak jsi nebyla na Medlově :slight_smile: ? Coccinellky gratulují!