Už je to tady!Už je to tady!..Po osobní gratulaci když jsi dal maraton s Kacas,gratulace i touto formou.Ať se daří, chlape!Ať ti vyjde to co máš před sebou a ať tam nezůstaneš.V mém srdci by zbylo pouze prázdno.Vyplň si svůj sen a to i geocachingu.Čau Pitris
Baluu, kamarade, moc gratulujeme. Jen tak dal, at ti to vydrzi a tva stale dobra nalada taky.
I já moc a moc gratuluji. A hlavně díky, za to že jsi mne tenkrát na tom laně nepustil :)) Již dlouho nikdo neměl v rukách můj život, tak jako ty :)) Ať ti to šlape, hledá a sází.
Blahopřeju. A děkuju za prima akční keše. Jen tak dál!
Taky gratuluji, je to pekne cislo !!!
Tohle vypadá, že ta třístovka byla odlovena v sobotu cestou z Prahy do Prahy. Takže rychlé zotavení po sportovním výkonu, po opici z oslav a ať to dál přibývá.
Co ke třístovce dodat… je to krása, takže posílám velkou gratulaci.
Gratuluju, jsem rad, ze zas chvili kopem stejnou ligu:)
gratulujem Baluuuuuuu ![]()
Gratulujeme a těšíme se na další pěkné keše!
M + 3 geogirls