Baluu 300

Už je to tady!Už je to tady!..Po osobní gratulaci když jsi dal maraton s Kacas,gratulace i touto formou.Ať se daří, chlape!Ať ti vyjde to co máš před sebou a ať tam nezůstaneš.V mém srdci by zbylo pouze prázdno.Vyplň si svůj sen a to i geocachingu.Čau Pitris

Baluu, kamarade, moc gratulujeme. Jen tak dal, at ti to vydrzi a tva stale dobra nalada taky.

I já moc a moc gratuluji. A hlavně díky, za to že jsi mne tenkrát na tom laně nepustil :)) Již dlouho nikdo neměl v rukách můj život, tak jako ty :)) Ať ti to šlape, hledá a sází.

Blahopřeju. A děkuju za prima akční keše. Jen tak dál!

Taky gratuluji, je to pekne cislo !!!

Tohle vypadá, že ta třístovka byla odlovena v sobotu cestou z Prahy do Prahy. Takže rychlé zotavení po sportovním výkonu, po opici z oslav a ať to dál přibývá.

Co ke třístovce dodat… je to krása, takže posílám velkou gratulaci.

Gratuluju, jsem rad, ze zas chvili kopem stejnou ligu:)

gratulujem Baluuuuuuu :slight_smile:

Gratulujeme a těšíme se na další pěkné keše!

M + 3 geogirls