Při experimentování Coloradem jsem odstranil základní podkladovou mapu (ww Autoroute DEM Basemap NR). :o Docela by mě zajímalo jak ji dostanu zpět abych nechodil po bílé mapě.
Záleží, co myslíš tím "odstranil" - pokud jsi vymazal soubor s mapou, mělo by podle mého stačit z jiného Colorada mapu do tvé gps doplnit.
No vniklo to tak, že jsem nahrál mapy a přejmenoval jsem je na gmapbmap, gmapprom a gmapsupp. Po návratu z akce jsem tyto mapy již nepotřeboval a tak jsem je zmáznul a nahrál jen Czech topo. Po zapnutí se již Basemap nenačetla:(. Zatím jsem tam dal Worldwide Autoroute Basemap 4.01 kterou jsem přejmenoval na gmapbmap. Sice není stínovaná, ale funguje.