Potřeboval bych poradit. Dlouhou dobu používám BeelineGPS a jsem maximálně spokojený. Až dnes přišel zádrhel, s kterým si nevím rady.
Byl jsem na kole docela daleko od domova, použil jsem TomTom pro hrubou navigaci ke keskam. Pote jsem zapnul Beeline, kde ale kesky z meho ciloveho mista nebyly. Pritom jsem je importoval ze stejne databaze (PQ), z ktere jsem vytvarel pro TomTom POI, kterou jsem si exportoval v GSAKu.
Dokonce mi ani nešlo nechat se odnavigovat na "ručně vytvořený" bod. Beeline mi hlásil, že je 5 km daleko, i když jsem zadal souřadnice, které byli na 100% jen pár metrů ode mě.
Další popis:
- GPX jsem vytvářel z PQ, v kterém bylo 500 kešek
- před importem jsem smazal všechny kešky
- při importu mi ale Beeline zahlásí, že importoval jen cca nových keší 366 keší - ? kde je zbývajících 140???
Zkoušel jsem všechno možné:
- znovu nahrat GPX
- nahrat original GPX (s 500 keskami), ktere jsem dostal z gc.com
- poté jsem i zkusil odinstalovat Beeline, smazat historii v "MyDocuments" a pak naistalovat nejnovější verzi
Pro doplnění: používám PDA Asus A696
Stále se mi v Beeline ale nezobrazují kešky, které vím na 100%, že v GPX souboru jsou? Máte někdo podobnou zkušenost, poradíte prosím, já jsem bezradný.
Ještě doplním, že jsem dlouhodobě v Anglii a toto se mi stalo na kešce
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=2d77017e-0d1c-40c9-8a8e-31ed9fd9ef75
Beeline prostě odmítá zobrazit korektně její souřadnice a souřadnice několika dalších (nejbližších) kešek.