Oznamujeme cele geocacherské veřejnosti, že na keši [cache]GC197KW[/cache] dosáhla tato výrazna Ostravská legenda 500 úspěšných nálezu. Gratuluji!!! :o
Gratuluju. Rozhodně jsi vnesl do poklidných českých geo-vod nové prvky…
Ale každopádně myslím, že sklidnění ti prospělo… Tož jen tak dále v honbě za kešulema.
Jo a jinak je to Bikocom a ne Bicokom. rozumíte, ne? Ne Teleke z Tölöke, ale Tölöke z Teleke…![]()
Tož už jsem se lekl, že je to zase nějaký zastírací manévr s těma "c" a "k"…
Velká gratulace k dosažení jedné z těch významnějších met na cestě nekonečným geocacherským světem a hlavně: zůstaň jaký jsi!!!
Těším se na další setkání!
PS: příště vezmu děti s sebou ![]()
Všichni přejí jenom Bikocomovi, tak já tedy přidávám gratulaci i pro Zuzku a sázím botky, že bez ní by to pětikilo neměl! Míšo, tobě gratuluji samozřejmě taky ;), přece nebudu riskovat, že na mě vezmeš baseballovou pálku:o
Tak se také přidávám a z malé Prahy, malý jirwo posílá velkou
[center]G R A T U L A C I [/center]
do velké Ostravy velkému strýci bikocomovi / i člence týmu, samozřejmě /.
Kamaradi, přatele moji mili a vlastně aj ty Rubicku;),
zrobili ste mi velku radost a fšeckym vam za sebe i moju robu (aby do mně feministky zas tak moc nedupaly;)) moc děkuju. Davam se zavazek, že do leta se vecpu mezi tisycofkaře, do dvuch let převalcuju fšecky Pražaky (ja, ja - je to tak chystam se přestěhovat do matičky měst, tož Vas tam potym Pan Buh potěšB)) a do třech roku škubnu aji AlamoTeam.:o …pokud mi do teho cosyk nevleze, to je jasne. (Zrovna mi třeba vlezla roba do kamrliku a pyskuje, že sem ji slibil, že pojedem do hypermarketa a ja tu zas čumim do bedny… Tož tak.)
Připojuji se ke gratulacim, těším se na setkání s ostravskou legendou!!!
B)B)B) … BIKOCOM … B)B)B)
Už mám v plánu dosaženi vytyčenych cilu na rok 2008, take zalogovat pobyt ve spolku furt zpožděnych. Tož tam budu muset dojet, zpozdit se a zalogovať.