Bor.uvka 1500 a Pažitka 1000

Slavilo se to u stejného sudu, tak jim uděláme společnou gratulaci :slight_smile:

Dan to sice ještě nezalogoval, ale tu 1000 už opravdu má :slight_smile:

Takže Vám oběma moc gratulujeme !!!

Tak i já se přidávám. Chtěla sem poděkovat, že ste mě pozvali na oslavičku - :smiley: doufám, že pažitková zmrzlinka přišla opravdu vhod :smiley: … ale chápu, že borůvková byl lepší (holt každému dle jeho zásluh) … sem moc zvědavá, zda do toho 28.10.2009 bude mít Borůvka opravdu 2000 kešulí :smiley:
Lovu zdar

Určitě nebude, to von totiž GC špatně počítá, já si krabičky užívám!! Oběma děkuju za gratulaci a mlsky co jste přinesli, bylo to prima. Šampus s jahodama po boku s oslavencem mi opravdu chutnal :wink:

Tak koukám, že na tom severu za to pěkně berete :o To jsou skoky a čísla! Velká gratulace oběma.

Pridavam se s gratulaci obema a pridavam jedno video z Paky: http://www.youtube.com/watch?v=MkHReGtqi3Q