Slavilo se to u stejného sudu, tak jim uděláme společnou gratulaci ![]()
Dan to sice ještě nezalogoval, ale tu 1000 už opravdu má ![]()
Takže Vám oběma moc gratulujeme !!!
Slavilo se to u stejného sudu, tak jim uděláme společnou gratulaci ![]()
Dan to sice ještě nezalogoval, ale tu 1000 už opravdu má ![]()
Takže Vám oběma moc gratulujeme !!!
Tak i já se přidávám. Chtěla sem poděkovat, že ste mě pozvali na oslavičku -
doufám, že pažitková zmrzlinka přišla opravdu vhod
… ale chápu, že borůvková byl lepší (holt každému dle jeho zásluh) … sem moc zvědavá, zda do toho 28.10.2009 bude mít Borůvka opravdu 2000 kešulí ![]()
Lovu zdar
Určitě nebude, to von totiž GC špatně počítá, já si krabičky užívám!! Oběma děkuju za gratulaci a mlsky co jste přinesli, bylo to prima. Šampus s jahodama po boku s oslavencem mi opravdu chutnal ![]()
Tak koukám, že na tom severu za to pěkně berete :o To jsou skoky a čísla! Velká gratulace oběma.
Pridavam se s gratulaci obema a pridavam jedno video z Paky: http://www.youtube.com/watch?v=MkHReGtqi3Q