Brnenska hvezdarna GCMXHR končí

Protože kešku během krátké doby už podruhé někdo ukradl, rozhodl jsem se ji archivovat. Další kostřička na mapě Brna…

R.I.P.


pomaly by sme mohli zalozit na tejto stranke samostatne oddelenie zaarchivovanych cache, taky cache graveyard s nazvom R.I.P., co Ty na to Honzo? :slight_smile:

A nebola by to skoda? Staci najst vhodnejsie miesto v okoli… Podla zapisov hladacov (aj tych uspesnych) aj tak nebol povodny ukryt najstastnejsi.

suhlas, je to zaujimave miesto a dal by sa najst aj lepsi ukryt a nielen na micro, miesta je tam dost :slight_smile:

Už se Šamane těším, až nám tady na Kraví hoře něco taky založíš :wink: