Koupí někdo se mnou ONLINE ? (mám vytipovaných pár e-shopů)
A doporučí někdo kde koupit ONLINE ? (vlastní zkušenost - nejlépe EU)
Termín - nejpozději do vánoc
předem dík
Doplněno - lze sehnat i s poštovným kolem 8.000 Kč (bez CZ map) ONLINE nebo dokonce ve "výprodeji" v "severních zemích" kolem 6.500 Kč (to jsem ještě nepropadl GEOcachingu )
no já bych se docela přidal cany to jsou opravdu hodně lákavé.
Zkušenosti nemám teda, ale žádné.
Každopádně koupi plánuji pokud vše půjde dobře tak na půlku září.
Budu sledovat tohle fórum jak se to bude vyvýjet
no s tou cenou to asi nebude tak jednoduchý - pokud to není z EU, tak je na to clo /snad 20 %/ a DPH /asi 9 %/ + ta doprava.
Kdyby šla koupit za tu cenu u nás na rohu, tak už tam jdu
les-coccinelles:
no jo, tak koukám, že jsem zaspal - napřed se mi nechtělo otravovat a pak jsem si říkal ještě je čas… no a takhle to dopadlo.
Tak teď už to vypadá na tuti na Vistu HCx
Pokud ti bude stacit jen GPS+CD+kabel+manual (bez krabice, tu bych vyhodil) a zaplatis si z CR, tak neni problem to nechat poslat ke me. To bych jeste asi zvladl. Ale celou krabici uz nikam nenarvu :(.
Jeden kolega mi cosi rikal o slevach GPS ve Walmartu. Jenze to by se zase musela platit dan (u Amazonu ne). Postovny by se ale asi stejne muselo platit, protoze jsem pred mesicem projel asi 6 Walmartich supercenter a nikde to nemeli :(.
Co se ti nelibi na cenach na Amazonu? $340 + postovny (bez dane!) je myslim ok. Nemam moc rad aukce (ebay) a moje posledni zkusenost s nimi (konkretne ebay) nebyla zrovna dobra…
jinak CLO by mělo být pro GPS 3,5 % - ještě to prověřím a DAŇ 19% taky prověřím
pokusím se 3 dostat s někým kdo se vrací - takže bez cla a dph
zatím nejsem schopen nic zaručit
taky se bojím jak se zárukou, aby zrovna nebyl ten můj kus vadnej :-)))
ebay je v poho, když si vybereš dodavatele s dlouhou a na 90% kladnou historií. Já jsem si svýho 60CSX průvodce vydražil za 305 dolarů. Což se mi zdá super, zvlášť když byl dolar za dvacku. Nechtěl jsem čekat, tak jsem to normálně nechal proclít a doplatil třináct stovek celníkům DPH. Celé to trvalo cca 10dní.
do ebay nejdu, opravdu se na to necítím, moje AN je spíše slabší a platba předem (sice mám PAY účet) se mi do zahraničí kam nedosáhnou naše zákony opravdu nezamlouvá
Zjistim jak rychle (za rozumne postovne) se da ziskat a pripadne bych ji objednal a dovezl uz ted. Relativne za chvilku odletam. Pripadne koncem zari by meli priletet nekteri kolegove z USA k nam, takze by ji pripadne mohli vzit oni.
OK, já bych ji vzal, sice ji chci až k vánocům, ale to ji můžu zatím trochu otestovat a pak si ji dám pod stromeček
Na krabici netrvám, ale prosím testni ji, aby byla dobrá-není problém si ji vyzvednout jak osobně, tak pomocí kolegů - máme pobočku i v Brně.
Kdyžtak kontakty:
e-mail: [email protected]
IM: [email protected]
mobil ti mohu napsat na e-mail
Kupuji na EBAY uz vic nez 2 roky a neni problem jsou to normalni obchody kdyz mas u zakaznika vice jak 20 000 prodanych veci a pozitivni komentar cca 99% neni problem za posledni mesic jsem privezl vice jak 10 kusu 60Csx nevidim zadny problem. Je to jen povaha caska mit porad o neco strach v zahranici si nikdo nedovoli pokud je to slusny obchod ti zbozi neposlat. Ohledne cla alias DPH je to take sporne zalezi na poste me cca z 10 kusu posta proclila 2 ostatek prisel bez reci. Pokud chces na ebay muzu ti doporucit nekolik obchodu kde zbozi objednas a za 4 dny ho mas u sebe na stole. Opravdu nemusis mit strach. Takove ty veci nikdy bych nezaplatil nic dopredu atd se podivejte na AUKRO kolik lidi chce platbu predem.
Pokud mas strach tak je zde vec druha objednat si primo u me kde dostanes 2 roky zaruku a mas to bez rizika …