bushman.v #100

Gratuluji k dosažení první stovky a zařazení se tak mezi nás závisláky. Přeju stále dobrý signál a těším se na další pěkné založené kešky.

No skvělé![Y] Pěkně ses rozjel. Gratuluji.[B]

Super super super ! To je krasna hranice. Moc gratuluji.