C.Coudy už má taky #100!

Behem spolecneho geovyletu do Prahy se povedlo i C.Coudymu odlovit tu vysnenou stovku - kterou jsme si oba dali jako “zavazek” do konce roku!

Takze jeste jednou gratulace a hodne energie do dalsich kesi - treba me i jednou dozenes… :wink:

H+

Stejně jako H+ i Tobě přeji hodně příjemných keší, hodně FTF a žádnou DNF… Těším se, až se poznáme… M@x

Velka gratulace k velke prvni mete !!!

Připojuji se ke gratulaci. Ať to šlape..