Behem spolecneho geovyletu do Prahy se povedlo i C.Coudymu odlovit tu vysnenou stovku - kterou jsme si oba dali jako “zavazek” do konce roku!
Takze jeste jednou gratulace a hodne energie do dalsich kesi - treba me i jednou dozenes… ![]()
H+
Behem spolecneho geovyletu do Prahy se povedlo i C.Coudymu odlovit tu vysnenou stovku - kterou jsme si oba dali jako “zavazek” do konce roku!
Takze jeste jednou gratulace a hodne energie do dalsich kesi - treba me i jednou dozenes… ![]()
H+
Stejně jako H+ i Tobě přeji hodně příjemných keší, hodně FTF a žádnou DNF… Těším se, až se poznáme… M@x
Velka gratulace k velke prvni mete !!!
Připojuji se ke gratulaci. Ať to šlape..