Ahoj, mám taký divný problém, mám v mobile nainštalovaný Locus Free a c:geo. V c:geo som si nasiel a uložil cache, zvolil Navigovať a Locus. Lenže Locus sa nespustí. Nepustí sa ani Radar, pričom tú app mám tiež nainštalovanú.
Neviete pls v čom je problém, kde je pes zakopaný?
Ďakujem za radu.