Včera jsem si chtěl stáhnout nějaký kešky v c:geo. Stáhnul jsem seznam nejbližších , ale nešly už stáhnout detaily jednotlivých keší. Stejně tak nešly uložit označené kešky pro off line použití. Uložených mám 16, což snad není tak moc. Není to zas nějaká zlomyslnost groundspeeku? Nebo mám někde něco blbě nastavený? Přihlašovací ůdaje jsou v pořádku. Připojený jsem byl přes wifi.
Díky za příůpadné rady
To mi dělalo celkem nedávno taky (hláška c:geo nemůže stáhnout detaily cache). Pak jsem si stáhnul aktualizaci z marketu a najednou je všechno v pohodě.
Jak tady to C.GEO pokouším tak musim nejprve každou keš otevřít než se mi zobrazí na mapě a každou keš uložit zvlášt?
první část věty - ne. Zobrazují se aktuálně cache na obrazovce. Aktualizace se provádí při nějakém posunu v mapě.
druhá část věty - ne. Ukládání třeba z nejbližších funguje.