C:geo vs. Locus s addon, GPS vs. aGPS?

Prosím zkušené a ostřílené.

  1. Co doporučujete? Používat c:geo nebo Locus s addonem Geogetu?
  2. Má význam aGPS, doporučili byste ji nebo používat pouze GPS?
    Mám neomezenou možnost stahování dat přes internet.
    Samsung Galaxy ACE S5830.
    Předem díky za rady.
    Pustô
  1. vyzkoušej a uvidíš
  2. když nemáš problém s daty, nemá cenu aGPS vypínat. Lock je pak rychlejší.

Nevím, jestli to tento Ťamťung umí, ale pokud umí i systém Glonas, nepotřebuješ aGPS, protože fixace je většinou okamžitá i bez aGPS a nevím, jestli to taky závisí i od čipu, ale Xperia S s Glonasem chytá satelity i uvnitř panelákového bytu téměř i v chodbě, tj. hodně daleko od oken.

Ja se presunul od c:geo k locusu, mam ho bez addonu geodet ale s addonem geocaching( stahne az 200 nejblizsich kesi ze zadanyho mista). Umi live mapu( ukazovat cache v realnem case) ale s ohledem na Tva data bych doporucil premium member a rovnou si nahravat pq.momentalne mam k zobrazeni 10000 kesi a jedu bez potizi. C:geo mam jako zalohu. Vzdycky muze neco prestat fungovat. Kolik mas Fup?

Tenhle addon mám taky a můžu jenom doporučit.

Locus ma vyhodu, ze je oficialni aplikace, upravy na webu geocachingu se ho netykaji proste pojede

C:geo ma problem kdyz se na webu neco zmeni musi se cekat nez nekdo udela opravu aplikace

Kdyz si je bude pripravovat doma krabicky locus ma vice moznosti, ale kazdemu vyhovuje neco jine potreba zkusit

Ja jsem presel pouzival jsem c:geo, geocaching ted jsem zustal u Locuse;)

Díky všem za reakci. Kdyby se našel ještě někdo další, kdo obě aplikace používal intenzívněji, budu vděčný za porovnání.
Mafianovi: FUP bez problémů. Až minulý týden se mi objevila hláška zbývá 80 %. To jsem ležel 10 dnů ve špitále a umožnil jsem spolupacientům, aby se přes wifi na mém mobilu připojovali na sdílený internet. Tak to frčelo od rána do večera.

Ja pouzival chvili c:geo ale pak s nim byli nejaky problemy a sel jsem k locusu se zminovanym addonem a vse ok :slight_smile:

Ja tedy pouzivam obe zaroven. V c:geo si najdu kesky, jednim kliknutim prejdu do losucu, kde ji vidim na mape a jdu. Jeste je dobry geocach addon pro locus.

Zkousel jsem oboje a pouzivam jenom LOCUS a to hodne intenzivne. Mam PM, takze jednoduse si importujju/aktualizuju pres PQ. Pro pripad kdy jsem v necekanem miste, tak pomoci addonu geocaching, si pres LIVE stahnu kolem sebe krabky a jedu dal. Vubec netusim, na co bych potreboval pouzivat c:geo. Locus je univerzalnejsi a pri trose snahy rozhodne mocny nastroj.

Locus je lepší, sice trochu horší na naučení, ale pak je to parádička, c:geo má pár vychytávek, které locus neumí, ale bez nich se žít dá