Cache které baví

Mysterka nemusí být zrovna o luštění. Může zde být jen drobný úkol, nějaký hlavolam uvnitř keše apod..

Po vyfiltrovani nenalezenych mi na zacatku seznamu naskacou desitky Brnenskych do 15km, ty si schovavam az bude nejhur (az budu lovit body po desitkach) a jedu radeji do Krasu nebo na Vysocinu. Mam tech mestskych mikrousu tak nejak plny zuby z Prahy, kde prebyvam pres tyden. No a zavisli jsme vsichni, to by jsme sem asi nepsali:)

Nejvíc mě baví hledat keše v terénu a je jedno jestli tradiční,multiny nebo mysterky.Každá pěkná mysterka je pro mě výzva ji zkusit vyluštit ale musí se mi líbit na první pohled.:slight_smile:

Tak nás taky baví kešu přírodní, na zajímavých místech, multi s příběhem. Občas i nějaká ta mysterka.
Ale ty body tak rychle nenaskakují :wink: Takže čas od času si uspořádáme nějaký ten multirychlosběr. B)
Takže asi tak: od každého trochu!!!

Ale úplně nejradši mám "cyklo-drive-in plenění". :D:D

Jo, však jasný, s těmahle já problém nemám, ty mě taky baví. Ale mysterky, kde musím něco složitě a hooodně dlouho luštit, než se můžu vydat na nějaký (třeba pro mě) naprosto nezajímavý místo … to není můj šálek kávy.

Mě baví všechny kešky, hlavně že je za ně bod :o
U mysterek mě baví luštit souřadnice a pak už je fuk, kde je uložená. Klidně někde na dvoře pod haldou bordelu. Tam jde o to lousknout nějakou šifru nebo kod, krabička je už jenom důkaz, že se to povedlo :D. A když už končí někde v hezkým lese, tak je super, když je kolem ještě i pár tradicionálek, aby se tam člověk nemusel hnát jenom kvůli jednomu bodu, no né? :wink:

Tradiční 1/1 může odlovit každý, ale čím víc hvězdiček, tím je pro mě zajímavější. Proto se nevyhýbám ani mysterkám, ani obtížným multinám ale zatím lovím jenom za humny :smiley:

Mám rád mysterky, kde je třeba zapojit mozek a i uložení je něčím zajímavé. Právě proto jsem dělal sérii Holmese [cache]GC150M8[/cache] [cache]GC15C5M[/cache] [cache]GC16F7R[/cache] Ale i tradiční si rád odlovím. Hlavně s rodinou, nebo geopřáteli. Bytostně nesnáším (a nedělám) kešky tipu: Vyhledej, spočítej a dosaď A + B… Naštěstí máme kešulek dost a každý si najde to svoje… :slight_smile:

:@:@:@:@:@:@:@

Baví mne cache v přírodě, čím obtížnější hledání a terén tím lépe. Příliš snadný úlovek mne ani moc netěší. Mám rád dlouhé mysterky které jsou spíše dobrodružnou expedicí jako je [cache]GC12PD8[/cache], [cache]GC11EFJ[/cache] nebo dokonce [cache]GCKJTC[/cache]. Rád luštím mysterky kde je potřeba prolomit nějaké šifry nebo kódy (moje první byl Uhlířův poklad :smiley: ), naopak nemám rád mysterky kde ze zadání není jasné (aspoň mne) z čeho proboha ty souřadnice vyhrabat.

Určitě nějaké netradiční a fikané schránky či skrýše, zatím hodně velký dojem na mě udělali keše ze sousedního Slovenska, konkrétně PPPPP série z Popradu.