Vážení přátelé a milovníci geocachingu, obracíme se na vás s prosbou, vlastně žádostí. Už se k tomu chystáme déle, ale dnešní kešky – Homole a Svatojánské proudy, nás k tomu dotlačily naostro. Zásadou výměny obsahu kešky je rovná směna. Nevíme, jak si to mnozí vysvětlují, ale předpokládáme, že neznalostí zásady to nebude. Proto prosíme – pokud nemáte nic na rovnocenou výměnu – raději NIC nevkládejte než NĚCO, co byste raději sami do ruky nevzali. Pojďme všichni začít čistit obsahy skrýší od rozbitých propisek, hlaviček figurek postrádajících tělo a těl shánějících se po hlavě, prostě ODPADKŮ. Myslíme si, že pravým cílem kešek je „obchod“ s tracky, nebo mít radost z objevu skrýše samotné, než zbavování se obsahu zaneřáděných šuplíků našeho stolu, nebo stolu našich dětí. Děkujeme všem, co tuhle zprávu pochopili. Těm, kteří nevěří, že by to mohlo fungovat, doporučuji navštívit např. Stržíšek v jižních Čechách. Chce to jen začít …
PAT & MAT<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
