Cache Type

Zajimalo by me jestli u zalozene cache  jde zmenit typ cache z tradicni na neco jineho bez toho abych musel cache rusit?

Jde. Musis napsat mail reviewerovi. (Haggaeovi nebo Igimu)

Včera jsem psal listingy keší, vzpomněl jsem si na tohle vlákno, co by se stalo kliknout na reset, asi se vymaže celý listing, možná by pak šlo změnit typ cache?

Pokud myslis tlacitko reset vlevo dole na editovaci strance, tak to takhle nefunguje. Je to neco jako storno, vymaze upravy, ktere jsi udelal aniz bys zmacknul tlacitko edit listing.