Cacheman 1111+

Cachemane, jsi jednička [Y][Y][Y][Y]

Cachemane, jsi čtyřnásobná jednička (nebo jednička na čtvrtou ?).

Veliká gratulace z perníkova. Jen tak dál

Bezva!! Tomu říkám pěkné vysvědčení [:D]!!!

Cacheman je borec !! Zene se kupredu jak vitr !! Tak at uz konecne prevalcuje sveho velkeho ucitele [;)] Moc gratuluji a at se ty pixlicky sypou i nadale.