Cachemane, jsi jednička [Y][Y][Y][Y]
Cachemane, jsi čtyřnásobná jednička (nebo jednička na čtvrtou ?).
Veliká gratulace z perníkova. Jen tak dál
Bezva!! Tomu říkám pěkné vysvědčení [:D]!!!
Cacheman je borec !! Zene se kupredu jak vitr !! Tak at uz konecne prevalcuje sveho velkeho ucitele [;)] Moc gratuluji a at se ty pixlicky sypou i nadale.