Cacheman 500

Tak jsem včera měl možnost poblahopřát (sice jen po telefonu) našemu nejmladšímu geocacherovi Cachemanovi k nalezení 500 kešky, úctyhodné číslo!

Teda ty jedes, chlape! Gratuluju do rodneho Polabi a preju spoustu dalsich uspechu!

No klobouk dolu !! Jsi jak parni valec. Ani nechci domyslet kde se jednou zastavis jestli u toho vydrzis az do penze! Moc gratuluji.

rekl bych, ze s takovym family tymem je tady tisicovka co by dup. :)) gratulujeme. (zrovna si planujeme, kdy vyrazime na tve a family kese - ostra, botanicus, slavnosti snezenek …)

No je vidět, že ti to s dědou svědčí. Tak ať vám to kluci, no vlastně i holky, šlape a hledá a k té pětikuli ti samo moc a moc gratuluji.

Blahoprejeme, to jsi teda chlapak! At jsi pro svou family cim dal nepostradatelnejsi, jak se ukazalo ted v Brne.

parada, len tak dalej :)))