Nikde jsem se tady nedočetl řešení mého problému. Mám nokii N8 a z ovi jsem zakoupil a nainstaloval aplikaci cacheme. Po spuštění vyjede okénko zezhora s hláškou o autorizaci na gclive. Nezjistil jsem jak to provést, strávil jsem nad tím asi tři hodiny. Neukazuje mi to keše, jen to najde mou polohu a víc nic. V nastavení jsem se chtěl přihlásit na geocaching.com, ale je tam pouze kolonka pro nick, nikoli pro heslo… Může mi tu někdo prosím poradit co s tím? Děkuji
email: [email protected]
Zajdi na tvůj účet na GC a tam se mrkni na:
Geocaching > Můj profil > Spravovat mé aplikace
Nebo si klkni na ve founu přímo na tu autorizaci. Já mám C7 a nějak takhle jsme tu autorizaci provedl a vše začalo běhat. Je to jednoduché … jen teď nevím jak přesně jsem to provedl. B)
jinak na N8 jde i Garmin mobile XT
To jsem všechno dělal. prostě to nic nedělá. V GC v spravovat aplikace nic není… Cacheme v telefonu pouze najde mou polohu a pak tam dokolečka běhají tečky jako že něco načítá, jenže to jsem nechal běhat téměř dvě hodiny a NIC… Mám internet v mobilu, na družice to vidí… Tady ve fórech čtu, že to vesměs každému běhá… Už se začínám obávat jestli nejsem mega debil. Aplikaci jsem odinstaloval a znovu nainstaloval, výsledek nulový… V "settings" a "account" mám daný nick který používám v GC, v "tools" jsem klikal na "authorize" asi 100x… výsledek… nic nic a nic
Přítelkyni jsem koupil telefon s androidem, nahrála si tam těch aplikací asi šest, běhají všechny… naposledy si nainstalovala a-drake, během chvilky měla na GC v spravovat aplikace, tuto aplikaci jako povolenou… hm???
Ten problém jsem měl na začátku taky. Také jsem přeinstaloval a xkrát kliknul na autorizaci na telefonu. Až pak jsem si na GC všiml v pravém sloupci dole "Spravovat autorizace aplikací" a tam jsem to povolil. Víc neřeknu páč nic nevím … funguje to B) .
Mě na N8 když to spustím, tak na cca 10 minut zamrzne telefon,nejde mi nic dělat a potom se to spustí a funguje normálně.Zkoušela jsem to už xkrát přeinstalovat a nic. Nevíte čím to?
To tu právě píšu, na GC ve spravovat autorizace, není co povolit, to bych jinak udělal, zase až takovej stoupa nejsem… Je nutné mít premiové členství k tomu???
presunte diskuzi do tematu ktere se cache me uz nejakou chvili venuje a nedelejte duplicitni tema prosim, zamcete to tady. s odpovedi vam radi pomuzeme ale nikoliv tady. lock!
Teda fakt nevím proč je lepší jedno megavlákno než deset malých. S odpovědí bychom rádi pomohli i tady, kdybychom věděli.
jediny mega co je, tak megabordel kterej se temito duplicitnimi tematy neustale vytvari. Vic snad uz ani nechci na tuhle (dle meho) hloupou poznamku reagovat.