Aby rec nestala, tu je nieco zaujimave z for na gc.com:
pre tych co namiesto anglictiny mali rustinu alebo nemcinu skrateny vycuc:
MadDog Family: Ludia, vcera vecer som zazil najzabavnejsiu vec, odkedy kesujem.
Niekolko miestnych novacikov sa rozhodlo navstivit moju nocnu cache. S niektorymi z nich sa poznam a prave jedna cacherka mi to napisala do mailu. co vsak netusila je, ze som sa spojil s jednym clenom jej tymu a pripravi maly zartik, aby som ich trosku postrasil.
Volal som mu z dvoch dovodov: 1) niekolko clenov teamu su policajti a nosia zbran, tak aby ma niekto nezastrelil a 2) kvoli spravnemu nacasovaniu. Dohodli sme sa teda, ze sa postara, aby tam boli v spravny cas a aby nechali zbrane doma.
V ten vecer sme sa obliekli do cierneho a zamaskovali sa v lese asi 20 metrov od cache. Tieto lesy su v noci pekne strasidelne… Zobrali sme so sebou aj motorovu pilu - bez srandy. Odstranili sme z nej retaz, ale stale to bola ozajstna motorova pila.
Cakanie sa nam zdalo vecne, ale konecne dorazili. Bolo zabavne sledovat, ako sa motaju okolo cache, kym ju konecne nasli. Kym sa zapisovali, priplizili sme sa k chodnicku, az kym sme im neboli takmer za chrbtom. Ked sa vracali, pockali sme, kym boli takmer pri nas a moj partak nastartoval pilu. VRROOOOOMMMMM rozliehalo sa celym lesom. pri tom zvuku tuhla krv v zilach.
Vsetci zastali, zasvietili baterkami nasim smerom a zretelne som zacul jedneho z nich povedat “Do *** !!!”. Potom sme ich napadli. Moj partak bezal prvy, maval pilou sem a tam, reval a vrazal do veci. Ja som ho od chrbta osvetloval velmi vykonnym reflektorom, takze cacheri nemohli vidiet nic, nez jeho siluetu. Stuhli a vyzerali velmi vydesene. Od strachu sa nemohli ani pohnut!
Ked sa konecne vsetci ukludnili, podali sme si ruky a od srdca sme sa nad tym zasmiali. Podakovali sa nam za geocachersku skusenost, na aku nikdy nezabudnu a dokonca nam dali napit a pomohli nam s vecami do auta.
Teraz sa bojim ich odplaty…