cachersky masaker motorovou pilou :-)))

Aby rec nestala, tu je nieco zaujimave z for na gc.com:

pre tych co namiesto anglictiny mali rustinu alebo nemcinu skrateny vycuc:

MadDog Family: Ludia, vcera vecer som zazil najzabavnejsiu vec, odkedy kesujem.

Niekolko miestnych novacikov sa rozhodlo navstivit moju nocnu cache. S niektorymi z nich sa poznam a prave jedna cacherka mi to napisala do mailu. co vsak netusila je, ze som sa spojil s jednym clenom jej tymu a pripravi maly zartik, aby som ich trosku postrasil.

Volal som mu z dvoch dovodov: 1) niekolko clenov teamu su policajti a nosia zbran, tak aby ma niekto nezastrelil a 2) kvoli spravnemu nacasovaniu. Dohodli sme sa teda, ze sa postara, aby tam boli v spravny cas a aby nechali zbrane doma.

V ten vecer sme sa obliekli do cierneho a zamaskovali sa v lese asi 20 metrov od cache. Tieto lesy su v noci pekne strasidelne… Zobrali sme so sebou aj motorovu pilu - bez srandy. Odstranili sme z nej retaz, ale stale to bola ozajstna motorova pila.

Cakanie sa nam zdalo vecne, ale konecne dorazili. Bolo zabavne sledovat, ako sa motaju okolo cache, kym ju konecne nasli. Kym sa zapisovali, priplizili sme sa k chodnicku, az kym sme im neboli takmer za chrbtom. Ked sa vracali, pockali sme, kym boli takmer pri nas a moj partak nastartoval pilu. VRROOOOOMMMMM rozliehalo sa celym lesom. pri tom zvuku tuhla krv v zilach.

Vsetci zastali, zasvietili baterkami nasim smerom a zretelne som zacul jedneho z nich povedat “Do *** !!!”. Potom sme ich napadli. Moj partak bezal prvy, maval pilou sem a tam, reval a vrazal do veci. Ja som ho od chrbta osvetloval velmi vykonnym reflektorom, takze cacheri nemohli vidiet nic, nez jeho siluetu. Stuhli a vyzerali velmi vydesene. Od strachu sa nemohli ani pohnut!

Ked sa konecne vsetci ukludnili, podali sme si ruky a od srdca sme sa nad tym zasmiali. Podakovali sa nam za geocachersku skusenost, na aku nikdy nezabudnu a dokonca nam dali napit a pomohli nam s vecami do auta.

Teraz sa bojim ich odplaty…

Mno, představa, že jdu sám o půlnoci na kešku někde v průhonických lesích a zpoza stromu na mě vybafne Šaman s oštěpem a jelení hlavou, taky bych se asi podělal… :-)) Who

ROTFL!!! :)))))

Sakra, PC, můžeš na mě mluvit nějakou jinou řečí než internetovsko-uspěchansko-generačně-zkratkovitou hatmatilkou? Posledně mi psal klient, ať mu to pošlu ASAP, tak jsem mu mile odpověděl, že mu to pošlu rád, ale že musím nejdříve vědět, co to ta věc je, abych mu jí mohl poslat… :-))) Who

Tak to radsej neurobim, este by Ti Akinorev musela prat :))) Btw nocnu cache ale chystam, tretiu bondovku, mozno sa podelas aj bez jelenej hlavy a ostepu :)))

No, tak to zní jako výzva!! :-)) Už se těším! Ale bacha, je to docela závazek… budeš tam muset strašit každou noc… Jestli nemůžeš sehnat tu jelení hlavu, tak mi řekni a já Ti půjčím policejní uniformu… V té se dá také docela dobře strašit… Who

Možná by stačilo umístit kousek od cache takovýho toho placatýho bakelitovýho policajta, co je občas vylepenej někde u silnice (např. v Přerově u nemocnice). To by taky mohlo být veselý :wink:

Myslím, ze tu máme dve baterkové cache - na odrazky. Tak co nedaleko nich povesit na strom Andulu - iluze dokonala, uspach zarucen …

ROTFL=Rolling on the floor laughing

LOL=Laughing out loud

BTW=By the way

IMHO=In my homing own

atd.

Mam doma i “chat slang-cesky” slovnik. Mozna ti ho muzu nekdy pucit… ;)))

mal by si zacat pouzivat cesky internetovy slovnik:

ROFL = JSPOS - jdu se pos**t od smichu

LOL = RSJK - rehtam se jak kun

ASAP = CN - co nejdrive

FAQ = CKD - casto kladene dotazy

FOAD = JDHACTNTN - jdi do haje a chcipni tam na tezkou nemoc

a cacherske skratky:

FTF = JBCNS - jsem blazen co nemuze spat

TNLNSL = NPJSL - nevim proc jsem sem lez

btw. IMHO = In My Honest (Humble) Opinion

po cesky - OTNANRM - o tomhle nic nevim ale neco rict musim

jeste pridam:
LMAO = laugh my ass off / smat se k popukani (vzadu)
RTFM = read the fucking manual / precti si ten skvely manual

Neodpustim si Cernou Zmiji
Nepriteli, preji ti, aby se ti stalo neco mene neprijemneho, treba aby ti spadla na hlavu cibule

A jeste BFU - Bloody fucking user - Blby franta uzivatel - po geocachersku: BGZ - blby geocacacher zacatecnik. :wink: