Call from Komorany to Zoetermeer!

Kontaktoval mne holandsky team INKESA se zajmem udelat tuto kes, jelikoz jiz tuto kes mam nabizim zde kontakt na jejich email a tak muzou zajemci dohodnout podrobnosti, pokud byste meli problem s komunikaci v AJ napiste mi a nejak to dohodnem :smiley:

MadDog

A nyni jiz email: [email protected]
teamove stránky zde: http://www.geocaching.com/profile/?guid=f565f1ab-6ee3-408d-80bf-c26807a3388b

No docela bychom meli zajem tuto kesku zmaknout tak bych se dal do komunikace, jestli jeste zadna neprobehla…

No, Honzo, pokud to nebude na Štědrý den (důvod podobný jako s tím cachtáním na edenu), tak jdu do toho taky. Kontaktuj Bor.uvku, třeba se k nám přidá, bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic … :smiley:

Taky bych se přidal… kdy to plánujete?

Uz je dohodnuto. Vyrazi se 29.12.2007 v 10:00. My jdeme urcite - wiz write note u kesky. Bor.uvka kontaktovana. Stando, jestli tvi rodinni prislusnici z manzelciny strany budou jen na stedry den, tak bys mohl mit volno, ne?

No , termín je zajímavý. Doufám tedy jen, že bude jen mráz a ne sníh. To bych jinak asi místo do Komořan mířil na chalupu na Vysočinu… Předběžně beru v úvahu, nezávazně se hlásím. Aspoň bychom mohli probrat v klidu i ty otázky z emailů… A taky bych mohl posbírat několik okolních keší, mám tam toho ještě spoustu neodloveno.B)

Hmm, 29? Tak to si budu muset počkat na pozdější termín…:frowning:

No jo, ten snih by asi vadil, uvidime. Jak znam nase stesti, tak v noci na 29 napadne nejmin metr a pul [:D]. Boruvka jede lyzovat, Mates nemuze, Standa bude na snehu taky lyzovat… chjo, aby to nebyla mezinarodni ostuda, kdyz tam budem sami a treba neco nenajdem… To si nemuzem vzit na triko. Alespon nekoho na pomoc, prosiiiim…
Dostane velikou odmenu … bude moct jit s nami [:D].

Pokud budem s Phalisem v Praze a nebudem mit co na praci tak se s Vama vydame :smiley: uz jsme tam byli tak snad poradime pokud nebudete vedet :smiley:

No, pokud napadne až v noci na 29.12., tak je to v pohodě, to už by snad mezinárodní ostuda nehrozila, ale pokud bude sníh už tak kolem 27.12. tak to asi nebudu moct…
Ale neboj Honzo, ty jsi šikula, ty si poradíš určitě i tak.:smiley:

My se nejspíš taky rádi přidáme, pokud zvládneme objet příbuzné.
Podle původního plánu jsme se chtěli ze severu vrátit až 30.12. Zatím s námi počítejte a případně dáme vědět, kdybychom to nestíhali :wink:

Kdyby byla nejaka zmena, napisu to sem, ale zatim je to 99,9% ze v sobotu v 10:00 zacina obhajoba cti ceskych kaceru pod nasim vedenim B). Tesim se na vsechny, kteri se pridaji.

zatím to vypadá, že půjdu taky s vámi. Kde se sejdeme? Předpokládám, že na výchozích souřadnicích v 10.00hod?

Ahoj,
opět se ozvali kolegové z Holandska se zájmem odlovit tuto specialitku. Zatím je termín potvrzený na tuto neděli tj. 2 Března ve 14:00. Za českou stranu se zatím účastním já (Bludi) a TOMinessota. Tak pokud někdo bude mít zájem se k nám přidat a vyrazit v neděli po obědě na lov, dejte vědět, nejlépe přes GC profil, nebo přes write note v listingu a můžeme vyrazit.
Budeme se těšit na další geokolegy.
Bludi

Zatr tri minuty zpozdeni a stejnej napad :smiley:

Ahoj, tak jsem inkesa.nl napsal, tak uvidime. Hodim sem pripadny termin.

Já psal do té holandské keše write note asi před třemi týdny a zatím se nenašel nikdo, kdo by vyrazil. :frowning:

Já bych se rád zúčastnil téhle akce-dejte vědět Díky

Původní příspěvek od Inkesy je z roku 2007, tak jsem zvědavý, co ti napíše :wink:

Jinak tuhle kešku již mám odlovenu, ale je kousek od HC, tak bych se případně mohl projít znovu. Jen pozor na to, že finálka bude teď pod sněhem a tedy hůře najitelná. Doporučuji odlov nechat na léto, po trase pak bude otevřen i jeden stánek s občerstvením a tekutých chlebem B)

Vcera sem jel nahodou kolem …no zkratka z druheho brehu reky to podle lidi a kol vypadalo, ze stanek je otevren :stuck_out_tongue:

Ale leto, ci aspon jaro je opravdu lepsi doba. Jo jinak bacha pokud vas bude vic, tak holandaci nemaji na trase stanek a pak jsou nervozni, ze jim neprichazeji dalsi indicie :slight_smile: