Po geodlouhe odmlce se rozhoupal, hluboce zafilosofoval a vyryl 1100. ryhu do pazby. Gratuluju a preju znovunalezeni potrebneho klidu na kesovani :o)
Gratuluju. Preju stale priznivy smer sipky.
Přidávám se ke gratulantům! A chápu Tvé rozhodnutí z posledního logu. Ani já už letos nedám ani keš!! Budu tvrdá! Tak hodně sil do dalších geodobrodružství i v roce 2007!
Tak to vyslo o den pozdeji. Je fajn, ze jsi zase naskocil. Gratulujeme
pekne Cejda, v novom roku menej pracuj a viac cachuj, potrebujes si oddychnut :)))
Gratuluji a ať je v tomto roce stále co lovit, kalhoty drží, a horolezci s lany ať jsou stále k dispozici.
No pekne rozjesz po tom abstaku !! Moc gratuluji !!
Tomu rikam finis! Docela jsi se rozjel, jen abys to ubrzdil
!!
Astronomická cifra.. Hvězdářským teleskopem sledujeme Tvá záda a tiše šoupeme nohama… Gratulace a doufám že 2008 načneš s číslem začínajícím dvojkou.
Tak jen tak dál. Rozjel jsi to tedy dobře.
Vlado, už tě zase poznávám :-)) !!! Tak jen tak dál !!! A gratulaci k tomu !!!
no to je dost, uz bylo na case zase najit par pixlicek :)) gratulujeme ![]()