Čerstvě archivované keše

Nazdar všichni,
neměl by někdo GPX s čerstvě archivovanýma kešema? Díky zbrklému archivování keší po změně pravidel v tom asi bude nějakou dobu bordel a standardní vyhnívací proces je v tomto případě značně neefektivní.

Proč vyhnívající proces? Do necelého týdne po stažení všech PQ máš aktuální stav, ne? A nemám dojem, že by se zbrkle archivovalo…
… v příloze aktuální soubor archivovaných.B)

Zase uz predpokladas, ze vsichni pouzivaji GG stejne jako ty. Ja si nestahuju PQ cele CR, ani by to pro me nemelo smysl. Jednou tydne si stahnu nove kese a pak uz si stahuju kese jenom z mist kam se chystam. Tim, ze lovim hlavne v Bavorsku bych se velice rychle dostal pres 50 PQ, ktery muzes na gc.com mit.
Mozna se zatim tak nearchivuje, ale spousta lidi uz to minimalne vykrikuje do eteru a dalsi spousta lidi o zmenenych podminkach jeste ani nevi. I kdyz je fakt, ze u mysterek to zase tak nevadi - jenom abych nelustil neco, co uz je archivovano.

Proč zbrklému? Záleží na tom, zda u dané cache je podmínka tím důležitým, kvůli čemu cache vznikla.
Já budu muset např. archivovat cache [cache]GC1DZ8Z[/cache], protože ta byla na dodržení podmínky logování založena. Nyní bez možnosti ohlídat dodržení podmínek pro uznání logu ztrácí tato cache (jako připomínka stylu logování locationlessek) zcela smysl.

Nerikal bych tomu zbrkle archivovani, ale spise prekotne archivovani. :wink:

A prave proto, ze v tomto obdobi bude tech archivovanych asi vice, prijde mi zbytecne se ted honem pidit po aktualnim seznamu archivovanych kesi, protoze se ted bude casto menit, ne?

No ale prave proto ten seznam potrebuju, pokud se funguje normalne, tak je kes nejdrive nejakou dobu disabled (coz PQ reflektuje) a teprve po nejakem case archived. Takze mi staci jednou za cas pomoci GJ stahnout disabled kese, ktery nebyly delsi dobu updatnuty v GG a mam to. Pokud zavladne epidemie, tak muzu mit v GG desitky mysterek, ktery jsou jiz archivovany, ale maji jeste cerstvy datum updatu.
Idealni by bylo, kdyby nekde byla moznost si ten GPX s archivovanejma stahnout. Takhle budu holt muset obcas otravovat Sobika, aby mi poslal cerstve GPX. Dik Sobiku.

Jinak tady ve vlakne prosim nezavadejte diskuse o novych pravidlech, toto je vlakno ciste o GG a seznamu archivovanych kesi.

No, protoze mi neni znamo, ze by se seznam archivovanych dal sehnat primo u zdroje, bude tento seznam vzdy zavisly na ‘rucni’ pracu. :frowning:

:(Tak ta mne mrzí, tak dlouho jsem se na ni chystal, až jsem se dochystal :frowning:

Já bych s tím zas tak nespěchal, listing je moc pěkný a nápad taky. Myslim, že takovou zajímavou podmínku budou lidi plnit stále, nebo alespoň já bych ji splnil rád, protože opravdu jsou podmínky a "podmínky". To je jako na keši Paternoster, keš už mám nalezenou dlouho, ale rád ten výtah uvidim naživo i když už bych se nemusel snažit a myslim, že nejsem sám.

Mno Paternoster je ale mystery s luštěním a s podmínkou takže nemůže být řeč o nějaké tradičce.

Tak znova… toto neni debata o dotcenych keskach novymi pravidly. To piste, prosim, jinam!

Ať tě ani nenapadne ji archivovat! Takovou podmínku každý (rozumný) rád splní. Já ji mám už dlouho odlovenou, podmínku jsem rozhodně neplnil proto, že bych musel.

EDIT:

No, dobře,… někdo ji bude chtít odlovit a zjistí, že všechny krásné mosty, které zná, už jsou nafocené a přiložené. Taky jich není nekonečně. A proto by si tuto kešku nesměl odlovit? Až pak pěkný most najde, jistě fotku dodatečně přiloží.

Proč? Může zůstat jako řada dalších keší jako mystery, jen podmínka bude dobrovolná…