Tak jsem se rozhodl, že vyslyším prosbu.
Co s tím?

Tak jsem se rozhodl, že vyslyším prosbu.
Co s tím?

No jo, fakt je to rozbity! Co budeme delat? :D
A neměl jsi raději upozornit admina přímo?
Křišťálová koule pro admina: http://www.heureka.cz/?h[fraze]=kristalova%20koule&m=f&utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynamicke-reklamy&utm_term=_inurl:.heureka.cz/&gclid=CKih_OqVn7wCFQdY3god-Q4Atw :D
Zas tolik to nehoří ;). Nevím jak Petulinka, ale u mě se chatový absťák zatím nedostavil :D.A neměl jsi raději upozornit admina přímo?
A přeci jen, od toho tu přeci tato sekce je :).
U me taky ne. Zas tolik casu jsem tam netravila. A pepa uz si to podle me precet :)
Tak problém není ve vašem přijímači. Křečci už na tom dělaj.
Tak koukám, že problém je tu zas.
Ovšem chybová hláška mě pobavila :D:
Chyba připojení na chat. Ani admin neví co s tím a křišťálovou kouli nedostal.
To nevydrzis chvilku nekecat sam se sebou? :D
Prosim pekne, chat me vykopava sam od sebe. Bylo by mozno nastavit ten timeout pri necinnosti vyssi nebo ho uplne vypnout ?
Po delší době jsem zkusil kouknut na chat a je to tu zase:
“Chyba připojení na chat. Ani admin neví co s tím a křišťálovou kouli nedostal.”