Chtěl bych se zeptat jesi by byl zájem zorganizovat CITO v Krkonoších a popřípadě výpomoc s přípravou…díky…![]()
Takový dobrý nápad a je tu tak dlouho bez povšimnutí, s přípravou bych nepomohl, mám to daleko, ale pokud se s termínem trefíš do mých volných víkendů, rád přijedu i kdyby jsme měli uklízet jen my dva[:)].
škoda no, dlouhou dobu to tady je a ty si napsal první odpověď dík:-)) zjištiju zatím zájem…zatím moc velký není:-///