Rozměry jsou 105x105x60mm, je to z sololitu a takovýhle krabičky se kupují ve výtvarných potřebách. Potom jde ještě aby to někdo ozdobil a tím se baví Eva a spousta jiných. Mrkni na dama.cz a zkus hledat Decoupage.
Reším to jak je mít aktivované v profilu a zajistit aby se mi nepletly při logování keše. Zatím ty co jsou doma začínají "!" ale to není moc dobrý a nejde takhle aktivovat všechny, mám tam jen ty co chci poslat do světa. Nápad s archivovanou keší co tam v tom vlákně http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=10&thread_id=9634&pid=110763#post_110763 padnul není vůbec špatný ale nechce se mi je házet do kešky co se jmenuje hřbitov, tam pošlu až ty chudáčky co se mi ztratí, ale to doufám bude za dlouho!
Při tom návrhu na archivovanou keš mě napadlo, že bych mohl vytvořit vlastní kešku, kterou bych poslal do archivu rovnou sám. Ta by dokonce mohla být někde na mých HC a když bych se rozhodl minci přeci jen vypustit, tak by měla i smysluplný log na mapě. Myslíte že by to mohlo jít?
Jen upozorňuji, že tuto metodu (kam si hezky uklidit GC, které máme v osobní sbírce a nejsou určeny pro cestování) mi přímo nabídl Šaman, a já nabídku ráda přijala - takže moc děkuji Šamanovi za poskytnutý azyl pro naše kovové "milášky"
Ahoj,
jak se chystáš? Už se to blíží, ne?
Včera přišel dlouho očekávaný email z Alan and Elli’s Toys.
Jenom mně nejde do hlavy ten … has been Partially Shipped. To jsem tedy zvědav co bude chybět.
Tak s tim bych s dovolenim nesouhlasila :). Nedovedu si predstavit jak by to vypadalo, kdyby si kazdy udelal doma na HC takovouhle virtualni schovku pro svoje coiny. Jednak by to zahltilo mapu (obcas pouzivam i zobrazeni neaktivnich kesi a hazi mi to tam dohromady archivovane i disable) - to bych se pak asi picla z te mapy kesi a druhak chudaci revieweri…
Ja myslim ze nemuzes na mape videt kes ktera neprosla schvalovacim procesem. Stejne tak by ji reviewri nemeli videt pokud jim ji neposlu ke schvaleni. Trochu jsem se obaval ze nekesku nebudu moct editovat po poslani do archivu, ale i to muzu.
Wow :o. No tak tu samozrejme nevidim :). Netusila jsem, ze se da soupnout do archivu kes, ktera nebyla nikdy schvalena a uz vubec ne, ze do takoveto kese se daji umistovat predmety. Proto jsem vychazela z toho, ze abys ji mohl "soupnout do archivu" a ukladat tam coiny, tak bys ji predtim musel nechat schvalit. Pokud to takto jde tak a) zda se ze je skutecne tak neviditelna, ze by nemela nikomu vadit, be) je to fakt divny, ze to tak funguje :o.
no ono bude uplne stacit, kdyz si zalozis listing, ktery nikdy na schvaleni neposles. proste jen zalozis, ani ho nemusis archivovat. souradnice si dej jaky chces, treba na jizni pol tb a coiny tam muzes normalne vkladat.
Ještě je ale otázka, co se zobrazuje reviewerům při hlídání kolizí… Měl jsem za to, že systém v tomhle ohledu bere cache v potaz už před zařazením do schvalovací fronty. Pak by byly pro pokladnici lepší souřadnice někde uprostřed oceánu.
edit: Myslím pro nearchivovanou. Jak je to s archivovanými, nevím.
Super! Takže já jsem pro své milášky našel ten správný domešek.
No prave ze ta neschvalena keska tu obcas byla doporucovana jako metoda rezervace, tak jsem se bal aby to reviewri nekde preci jen nevideli. Ono to ze se na te strance pise "The reviewers will not see this listing until you activate it." jeste nezbytne neznamena ze je to pravda. To vime my vsichni co jsme nekdy nejaky ten pocitacovy program zpatlali.
Coz je docela neprijemny zlozvyk - davat do zakladanych kesi navnadu v podobe cizich cestovatelu. Az to udela nekdo nekteremu z mych tak ho asi nebudu mit rad. Coz je maximum co muzu.