Ahoj,
mám už asi rok a půl cache a zatím fungovala vez problémů.
V srpnu jsem do ní vložila ale coin, který někdo vzal, ale nezalogoval to. :@ Nějakou dobu jsem čekala jestli se log neobjeví, ale stále nic…
Teď mi tam kačeři stále píšou, že v kešce žádný coin není, ale co já s tím mám dělat? Poraďte mi prosím.
Díky;)
Ahoj,
už se mi to stalo dvakrát. Vyřešil jsem to pokaždé vložením coinu do cache GCJPM7, což je něco jako virtuální hřbitov pro ztacené trackovatelné předměty. Podobných pohřebišť je na výběr víc.
jednoducha vec - jakozto majitelka kese mas moznost kliknout vpravo v inventari na ten ukradeny coin a na jeho strance pak zase vpravo pod logovacimi a watchlistovymi odkazy ho muzes oznacit jako ztraceny (mark item missing). pak ti zmizi z inventare kese. nz ![]()
Moc děkujuB)