Pokusil jsem se a byl z toho opravdu nechutný kombajn! Našemu rádění
padlo za oběť 21 krabic a jedna earthka. 
Historickou část Znojma jsme si prohlídli při putování od jedné kešky
od Ap@che ke druhé. Třeba v Praze mě nikterak neláká lov městských
micro, ale tady jsme si to naopak užili. Znojmo mě velmi příjemě
překvapilo, je to krásné historické město s fajn atmosférou. Obzlášť
je třeba vyzdvihnout Radniční věž [gc]GC1NTDW[/gc] kterou jsme hledali
na 3x, ale nakonec jsme ji dali. Pohled na město z jejího ochozu
opravdu stál za výstup. Mikrošky jsme lovili v noci po večeři, památky
jsou nasvícené a je to opravdová nádhera. Po dlouhé době jsem si užil
inoční focení.
Zličínáci zde doporučili multi Hrdinove okraslovani [gc]GC10CY1[/gc]
od BBBubaka. Dali jsme na doporučení a udělali jsme opravdu
dobře. Listing je perfektní, při čtení jsme se pobavili při procházce
jsme se nikde neztratili a to přesto, že jsme navštívili zákoutí kam
se často nepodívají ani místní. Bylo to velmi příjemné.
Lákala nás ale také příroda a procházka v ní. Tu jsem nasměroval na
oblast Devět mlýnů. Pro odlov se tak nabídla BBBubakova keška stejného
jména [gc]GC10W6V[/gc]. Putování jsme začali v Havranících a tak jsme
si přidali ještě Vyhlidku na more [gc]GC10W6V[/gc] od téhož
autora. Vřesoviště nad Havraníky je velmi zajímavá lokalita, stejně
tak jako vyhlídka na Dyji a Dubo-Habrové lesy plné života ve kterých
jsme putovali většinu naší procházky. Po důkladném vychutnání si
vyhlídky jsme se slezli dolu na Šobes a pak zase nahoru nad
Šobes, kopce ty se neochodí.
Lávky zavěšené na ocelových lanech
jsou také zážitek! :)Putování jsme pak kruhově uzavřeli zátky u auta.
Další den jsme zajeli do Vranova nad Dyjí. Kdo neodloví Filmovy Vranov
[gc]GC1DP3D[/gc], jako by ve Vranově nebyl! Pak jsme si prošli Claryho
NS a při tom odlovili Vranovske drobnosti [gc]GC1E611[/gc]. Výhled na
přehradu který se nabídne od Klaryho kříže nám vzal
dech. "Neexistující" keš [gc]GCJVAH[/gc] nám ho vzala také, ale i
to holt k putování patří.
Rozchodit se už sobotní ráno bylo utrpení, pata mě pěkně bolela a připomínala, že se návštěvě ortopedie nevyhnu a tak jsem na neděli naplánoval tak trošku paďourský den. Cestou k posledním stage BBBubakovy multiny jsme se zastavili na Lavičce Zamilovaných [gc]GCXNZ4[/gc]. Keška je sice micro v přírodě, ale díky mizernému zamaskování a hintu jsme ji nakonec našli. Lavička opravdu zaujala, je to hodně široká a dlouhá lavice. Ta toho už musela zažít!
Po dokončení multiny jsme popojeli k Radniční věži a od ní do Čížova.
Mraky na obloze se začaly zatahovat a věstili přicházející boužku,
stejně tak i naše putování se chýlilo k nepěknému konci. Na vyhlídce
na Hardegg jsem ulovil už měsíc disablovanou kešku [gc]GCWRYP[/gc] a
až doma zjistil že PQ defaultně obsahují i neaktivní kešky, to je holt
cena za kvapné rozhodnutí a přes příliš rychlou přípravu na
výlet. Výhled tam opravdu nádherný, ale ani to mě nepřesvědčilo
přemoci bolest a sestoupat dolů a prohlédnout si Hardegg. Doplížil
jsem se zpět k autu, prohlédli jsme si zbytky železné opony u které
jsme parkovali. A šokovaně jsme se prošli naprosto prázdným a přesto
otevřeným Ičkem a pak u auta našli pozdrav od PČR. Že prý stojíme v
zákazu vjezdu… místním turisté asi hodně leží v žaludku. Nejspíš se
slzou v oku vzpomínají na časy kdy se jim tam proháněly, tak maximálně
Gazíky a sem tam se do živého zakousla kulka ráže 7,62 z AK-47. Těsně
u čáry nemohl bydlet nikdo jiný něž řádně uvědomělý soudruh či
soudružka. :@
Život je hořký, bohudík. Aspoň to říkají v jedné reklamně… něco na
tom bude. Když by všechno vyšlo až příliš dokonale, tak bych se bál
kdy už konečně dojde na tu realitu a třeba by jsme zkejsli pár hodin v
koloně na D1. Takhle je všehno v pořádku a v rovnováze. Nic vysloveně
zlého se nestalo, jen se asi zase projedu do Znojma. Podat, tedy
vlastně odmítnout podat vysvětlení. Těším se. Je to krásný kraj. Kraj
kde jsou lidé povětšinou hodní a kde dokonce i cyklisté poděkují když
jim člověk uhne z cesty po které jedou přes zákaz vjezdu. Myslím, že
by se tam dala prožít nejedna pěkná dovolená. Závěrem patří díky těm
kteří mě na zajímavé cíle upozornili a také BBBubákovi a Ap@cheovi za
jejich kešky. Dlužíme Vám pánové víc než jedno pivo! 