Jako začátečníci v této hře máme dotaz zcela opačný. Co jste v geocachingu našli, aneb co vám přinesl?
Téma, co jste při něm ztratili, je sice zajímavé, ale sklerózu máme nejspíš všichni. Co jste v něm nového našli, je spíše povzbudivé.
Jako začátečníci v této hře máme dotaz zcela opačný. Co jste v geocachingu našli, aneb co vám přinesl?
Téma, co jste při něm ztratili, je sice zajímavé, ale sklerózu máme nejspíš všichni. Co jste v něm nového našli, je spíše povzbudivé.
Z materialnich veci me nejvic dostala FELacka desticka s odporovym delicem a multivibratorem zrejme od Mikky a pak 1000 silinkova tanzanijska bankovka a jinak samozrejme spoustu zabavy a hezkych zazitku, coz zcela prevazuje. :-))))
Michal
Nejvic mi GC asi prinesl v tom, ze mi po nekolika letech opet poskytl motivaci k litani po lesich. Navic s moznosti navstevy zajimavych mist, ktere neznam a kam by me jinak nikdy nenapadlo jit. Diky prazskym cache se zase lepe zacinam orientovat v Praze, sice jsem zde uz ctvrtym rokem, ale vetsinou jsem se pohyboval po prime trase prace-domu. Ted se tu zacinam i trosku orientovat a jsem casokrat velice prekvapen, jaka zajimava a pekna mista zde jsou.
Tezko rict. Chtel jsem napsat neco, ale to uz asi neni tak docela pravda. Asi bych se tedy pridal ke kolegovi - znovu jsem ziskal motivaci k pobytu v prirode, o kterou jsem s postupem casu prisel (ac jsem byl leta aktivnim skautem)