Colonel74 má 1000!

Pepíno, jedeš jako pendolíno, ale na rozdíl od něj bez poruch!:smiley:
Gratulujeme a přejeme Ti na dalších cestách za poklady hooodně štěstí, pohody a potěšení!

Ve víru čarodějnických logovacích orgií by se to snadno přehlédlo, ale přátelé je to skutečně tak - Colonel74 ulovil konečně kilo (jablek) čili kapříka!!!
Teda draku ty tedy jedeš, jestli mi jako rozumíš?
Na takový úctyhodný výkon nestačí jeden jeb, to musíš bejt sakra srdcař jako jezdit po vertikální multině po prdeli nahoru a dolu, navíc s tou parádou na hlavě:D:D:D
Takže hodně štěstí a krabic do dalšího litříku a ať ti svazour jezdí nadále spolehlivě:D (koneckonců, ještě nás musí dopravit na tajnou základnu :smiley: )

Tak pratele dekuju za pekne gratulace, ale tu fotku jsi wenny nemusel davat. Ted prasklo, ze jsem si nechal implantovat GPS a GPRS s antenkama rovnou do hlavy :smiley: