Ahoj,
mám problém s expotem GPX souboru vytvořeného v Geogetu. Soubor se do Colorada nahraje, ale v objeví se něm pouze jako waypointy. Keše žádné. Když ten stejný soubor naimportuju do GSAK a pak do colorada tak se v Coloradu objeví normálně jako keše. Nejsem premium member a listingy keší ukládám jako HTML listing a poté importuju do Geogetu.
Myslim, ze jsem do posledni verze Geogetu daval exportni makro, ktere udajne v Coloradu fungovalo. Ale nemaje Colorado, tak se mi to fakt tezko zkousi…
Díky moc, už to maká jak má. Stačilo stáhnout poslední verzi tvého Geogetu. ![]()