Colorado firmware 2.70

Changes made from version 2.60 to 2.70:

* Improved accuracy of altimeter for large altitude changes.
* Fixed text writing on top of itself in some geocaches descriptions.
* Fixed freeze when loading some geocaches descriptions.
* Fixed issues with power off pressure trending.
* Added support for downloading geocaches written using Groundspeak v1.1 extentions.
* Improved map drawing performance in some situations.
* Fixed 3D View not showing detail from supplemental maps.
* Fixed waypoint and geocache symbols not updating on the map after being changed.
* Fixed issue where the Colorado would temporarily stop responding after a spell search.
* Fixed issue with elevation over time plot.
* Fixed issue with position format not saving over power cycles.
* Fixed issue with display of selected location config field.

http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=3889

Tak, kdo ten firmware 2.70 odzkouší jako první!?:wink:

Mám ho tam. Colorado se spustilo, zítra testnu venku. :wink:

Dej vědět jak to dopadlo. S firmware 2.60 Colorado funguje bez problémů.
Jsem zvědav jak je to s firmware 2.70. Od firmware 2.54 se držím hesla " Důvěřuj, ale prověřuj" :wink:

Ha vyborne jdu do toho, protoze se neustale potykam s problemem "Fixed waypoint and geocache symbols not updating on the map after being changed. "
tak snad to bude vyreseno.

Tak a je to tam. A asi minutu po nahrani se me kolous vypnul :frowning: zmackl jsem pri prohlizeni kese tlacitko zpet. Kdyz jsem si drive nahral fw2.60 tak se me pri stejne operaci take chvili po nahrani kolous asi 3x vypnul, ale pak jiz fungoval bez jedinyho zavahani. Tak doufam, ze novejsi fw bude jeste lepsi a toto prvni zavahani bude zaroven i posledni. B)

Večer jsem nahrál 2.70, během dneška 5 keší, 150 km autonavigace a drží. Držíííí! :smiley:

jo ja mel s 2.7 vcera zase DNF ale to nebylo zpusobeno navigaci, takze take hlasim zdani, ze se drzi :wink: proc se mi zobrazuji stare logy nalezcu (nekolik tydnu nazpet) v GPX souboru vygenerovanm a nahranem vcera, tomu stale nejak nerozumim.

Chtěl bych se zeptat v čem jsou novinky.

Přečti si první příspěvek…

1.Tak silně anglinou nevládnu :frowning: 2. Zajímají mne názory z praxe

Tak jsem to taky riskl. Colorado zatím funguje normálně. :slight_smile:
Příští týden provedu testy venku a pokud bude problém tak dám vědět.

Jedno nečekané chování jsem zaregistroval. Přesnost byla v horším signálu špatná (to je normální) a tak jsem provedl obvyklý manevr, tj. vypnul a zapnul Colorado. Je fakt, že jsem stál pod hradbami Trosek a byly tam stromy. Po naběhnutí mě GPS tvrdila, že jsem 400 m jinde. To se opakovalo ještě jednou a až napotřetí naběhla správně.
Snad to bylo jen nepříznivými podmínkami přijmu a odrazem. Ale se starým firmwarem se mě to nikdy nestalo.

Prvni zkušenosti po upgrade nejsou zrovna pozitivni. Snad je to tím, že si všechno ještě "sedá".. Rebootnul se mi jednou pri pri stisku tlacitka Zpet v Geocaching aplikaci a jednou pri rolovanim v hlavnim menu.. Pak jsem prepnul jazyk na American English a od te doby to vypada o.k. Jeste to zkusim probehnout, ale zda se ze by tu mohl byt opet problem s Češtinou i Cestinou :frowning: .. Ruce urazit by zaslouzili ti co to co tohle programuji !
Pak jeste zkusim master reset .. Mozna se dockam prekvapive pozitivniho vysledku :slight_smile:

Tak dnes jsem odlovil dvě kešky. Colorado fungovalo bez problémů (přepínání profilů a mazání bodů přímo z mapy). Při prvním zapnutí s 2.70 se mi také jednou při stisku tlačítka Zpět
v Geocaching aplikaci vypnulo. To samé bylo i v 2.60. Ještě se mi seklo při prvním připojení k PC. Pak už bylo vše v pohodě. Češtinu používám svojí upravenou s diakritikou.

Asi malý offtopic, ale vy, co píšete, že vám to s 2.70 vytuhlo…vytuhávalo vám to i s 2.60? Můj Kolouch při 2.60 vytuhává průměrně 4-5x denně při celodenním používání a to nejčastěji při provozu v autě na kabelu, ovšem, když vyndám baterky a jedu na kabel, tak nevytuhne nikdy.
Po vašich příspěvcích jsem nabyl dojmu, že jedno vytuhnutí je lepší než pět ;).

Díky za info.

S verzí 2.60 se Colorado chovalo stejně jako s 2.70. Po nahrání sw se jednou vypnulo. Pak už vše O.K. S 2.60 jsem najezdil asi 3000 km a prošel Vysoké Tatry a vše bez problémů. Ani jedno zamrznutí. Prostě to už funguje jak má a to je dobře.

Fw 2.70 jsem nahrál v neděli, zatím se zdá být bez problémů. Kolouš se zatím nekousl ani jednou (u 2.60 se to občas stávalo - nejspíš špatnými listingy). Češtinu používám bez diakritiky. Ani žádně změny v citlivosti k horšímu nepozoruju. Snad to vydrží:)

Tak jsem to risknul a 2.70 tam lupnul. Odpoledne to půjdu testnout do terénu. Stejně jsem podle mě neměl co ztratit. Jelikož dle mého úsudku mi verze 2.60 přinesla mnoho užitečného, ale zárověň bohužel snížila dost podstatně přestnost. Respektivě když jsme keš našel jinde o 20m tak nakonec trvrdila po chvili že je na nule… ale předtím 20m jinam.. Tak uvidime co bude.

Tak jsem taky nahrál 2.70. V pátek jsem nahrál gpx, vše bylo O.K. Po záznamu o nalezení keše se začal tvářit, že nezná žádnou keš. Ukazoval hlášku: "Nebyly nal. žád. shody". Zklamání :@- v sobotu a v neděli jsem byl tedy bez seznamu. hm ???