fw 2.90 konečně ke stažení: http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=3889#
Nebolo by na skodu veci aj uviest do nazvu vlakna pre ktory pristroj
Napriklad ja mam poslednu verziu stale 3.70, este mate co dobiehat z 2.90 ![]()
Tak jo, upraveno ![]()
A v cem je to vlastne vyhodnejsi nez webupdater? Takovej Oregon mi prijde ze na webu nema FW samostatne ke stazeni vubec, jen pres webupdater (a nebo blbe koukam).
vyhodnejsi v podstate v nicem… akorat se pripadne muzes vratit na firmware ke kterymu mas instalacku, kdezto pres webupdater musis mit vzdycky ten "nejlepsi" nejnovejsi…
nebo jeste kdyz mas instalacku, tak u treba 60csx importu muzes upravit jazyk na cestinu predtim nez ho nahrajes do gps apod… ale u colorada a oregonu je to imho k nicemu…
Hm, webupdater mlci
Prej nic noveho..
bodejt by jo, on ten 2.9 je novej uz od zacatku prosince ![]()