Colorado v autě

Asi se to tu už řešilo, ale je toho tady tolik, že mi ani vyhledávání nepomohlo.
Zajímalo by mě, jak zařídit, aby se Colorado napájelo ze sítě v autě a přitom navigovalo. Po připojení se mi totiž vždycky přepne do módu přenosu dat.
Předem díky za info.

Zřejmě máš chybu v nastavení.. Nastavení/System/Interface a tam si aktivuj položku Garmin Spanner.

Hurááá, tak už se můžu navigovat v autěééé. Díky moc. Já se v nastavení hrabal, ale čekal jsem trochu jasnější popis :o)