Trochu netradicni gratulace - ale proc negratulovat i k zivotnim, nejen cache-jubileum, ze. Tak tedy:
zitra, tj. 20.7.2007, to bude jiz 65 let od doby, co spatril svetlo sveta geocacher consul (viz jeho ICQ profil). Preji tedy i do dalsich let hodne zdravi, uspechu, mnoho bezproblemovych GC nalezu a zkratka VSE NEJ nejen v geocachingu! [^][^][^][D][D][D][^][^][^]
Je tu nazorne videt, ze GC je hra pro vsechny vekove kategorie - a ze ji consul hraje s plnym nasazenim, o tom neni vubec pochyb (viz pocet jeho nalezu).
Consulovi přejme všechno nejlepší k [^] narozeninám [^] a nám ostatním přejme, ať nám to v 65 kešuje tak dobře jako jemu [;)] Nejen Volfi vypadá na svůj věk skvěle [Y]
Tak to je super, ze jsi protnul dalsi zivotni metu v tak skvele kondici !! Tvou vitalitu Ti mohou zavidet leckteri pozdeji narozeni.Posilame uprimnou gratulaci od Slajzu a Tucku a prejeme ti jeste mnoho pohodovych zazitku s GC !! At ti slouzi zdravicko.