Copak vam nadelil geojezisek?

Tak, jelikoz mam radsot ze svych darku a chci se pochlubit, zeptam se, co jste dostali od geojeziska? No a aby rec nestala, tak vam reknu co jsem dostal ja… :slight_smile:

Garmin Etrex legend colour (pekna hracka)+TOPO 50 mapa ČR

Vysilacky Motorola Talkabout T5422

a pak uz negeo hracky jako

MP3 prehravac (Iaudio 20 GB hdd)

Nejakej ten sportovni kalendar atp. :slight_smile:

K takovemu tatinkovi ti gratuluji, snad i on ma z darku takovou radost.

Jelikož jsme měli doteď GPS jen půjčené, taky jsme si nadělili Garmin Etrex Legend C. Opravdu moc pěkné. Už se těšíme, až ho vyzkoušíme v terénu.

mne Jezisek priniesol ammobox a georazitko :)))

Tak mě GeoJežíšek nadělil spodky od Senzora - vhodné pro zimní geolov, kráječ na chleba - pro estetickou geosvačinku… a u zbytku už mě žádné GEO nenapadá… asi budu muset být příští rok hodnější :slight_smile:

Mě Geoježíšek nadělil několik vysílaček, teplé ponožky, kytaru, kombo, novou peněženku a trenýrky. Jo a taky spoustu věcí na výměnu do keší, takže je na čase zase někam vyrazit :wink:

Spodky co se rozparali? ;o)

Ja jsem dostal od GEOINRIho teple triko od Senzora, ale ac je to XL tak je mi male, asi se pan Senzor uklepnul ve velikosti, pac rukavy jsou mi ponekud kratsi. :frowning: Jinak jeho fusakle vrele doporucuji, ochranili me i o vikendu na The Key (i dlouho potom co me boticky uz neudrzeli napor mokreho snehu)

To jsou oni, ale už je mám vyměněný… ale bohužel vypadají, že se taky rozpadnou. Kamarádka je má rok a bez problémů a já už mám třetí :-(… asi jim to teď šijou nějaký nekvalifikovaný vysokoškoláci z východu :-o

Ja dostal pytel geomedvedu, tak se teste.

ja jsem dostal od geojeziska druhe rozsireni carcassonne pro pripad, ze bude tak hnusne, ze by ani geocachera ven nevyhnal (coz se stava jen velmi zridka). Taky jsem dostal knizku o pocasi - asi abych mohl odhadnout jak moc zmoknu.