Tak se zda ze nekdo zaspal dobu a mysli si, ze jsme porad soucasti Rise… nebo jak jinak si vysvetlit tuto cache GC11CB2 ktera ma vychozi bod kousek od Prahy a pritom je oznacena “In Germany” a je nemecky…
Opravdu podivne. A navic to neschvaloval ani Haggaeus ani Igi.
A finalka asi neni ani v Cechach. Zrejme se jedna o nejakou chybu.
Aha a uz take asi vidim o jakou... zrejme pouhy preklik z 58 na 08 na miste desitek minut sirkovych souradnic. Takze spete klidne nemecke tanky zrejme nedorazi [:D]
edit: Stejne ale nechapu, jak k takove chybe mohlo dojit. Ocividne spadla do vinku nemeckemu reviewerovi a tak ty souradnice museli byt nejdrive spravne.
no divne hlavne je ze reviewerovi neprislo divne kde ten bod je…zda se ze to vubec nekontroloval… mozna to spada reviewerovrum ne podle souradnic ale podle zadaneho statu u cache…
Presne-pred chvili jsem si precetl v mailu notifikaci o teto cachi a zdesil jsem se: In Germany, pritom jen 23.2km vychodne od Strahova... Snad to owner (resp. tamni reviewer) brzy opravi, napsal mu uz nekdo? Kolikrat je lepsi jednat, a ne hned si stezovat do fora [:)]
Jinak potvrzuji, ze mnozi zahranicni revieweri jsou oproti nasim k nicemu (i kdyz asi to neni jejich umysl, zkratka toho maji moc, tak to odflakuji). Kdyz jsem loni v cervenci zakladal svou 1.cache Metro C a haggaeus byl zrovna nekde pryc, tak ji erik88l-r publikoval 30!!! vterin po odeslani. Nekecam! Zkratka odeslal jsem ji jako aktivni, pak dal refresh stranky s cachi a hle-byla publikovana... To nejen ze to nemohl procist, ale ani nemohl kouknout na kolize bodu, ... No proste budme radi, ze Marka a Igiho mame, jinde v tom budou mit za chvili peknej bordel.
edit: Tak jsem tam napsal aspon note ownerovi, snad to brzy z Cech zmizi [:)]
Jak se vůbec člověk může stát reviewvrem??:-))
[quote] Jondy: Jak se vůbec člověk může stát reviewvrem??:-))
[/quote]
No to se zeptej primo u zdroje, ne? Asi nikdo krome Marka ci Igiho ti to zde presne nebude schopen rict...
Tak problem vyresen, tamni reviewer v Nemecku cache presunul na spravne souradnice-priste si da snad vetsi pozor [:)]