CWG

tadytutik: [b]http://www.levne-gravirovani.cz/vyroba-CWG.html[/b]
Doporučuju.
… ale ještě by k tomu měl nabízet rychlouzavírací igeliťáky!

PS: doufám, že se na mě nebude zlobit za nevyžádanou reklamu :wink:

Protože Adhesia nedodržela termíny zhotovení CWG (zadáno začátkem července!), musel jsem se honem obrátit na geocacheshop.cz. Včera CWG došly, ale 65 kusů ze sta byly chybně zhotovené - chyběl dovypálený kus motivu.:@
Obchod nyní kvůli dovolené nekomunikuje, takže infarktově řeším už třetího dodavatele a snad budu mít potřebný počet CWGček včas do začátku eventu v Jeseníkách :frowning:

Já jsem si včera nechal dělat další várku … tohle vypadá dost slibně a ta cena je geniální Výroba CWG pro geocaching | Gravírování

edit: aha..tak koukam, ze to tu uz je a ne zrovnas chválou..kurnik

OT - co je to vlastně za suky, ze kterých se dělají CWG ? Suk vyražený ze dřeva ? Nařezaná větev ? A jakto, že jsou všechny vlastně stejné - jak se opracovávají ?

Zlatý Spider…

dřevěná kolečka o průměru 35 mm lze zakoupit už hotová jako "větvové suky" v prodejnách pro truhláře

http://blackspider.wz.cz/kolecka.php

Jak se vyrábějí? Že by na soustruhu?:wink:

ty spiderovy stránky se nechtějí načíst :expressionless: tak jak - na soustruhu ?

Jak se dělají tam není, ale já bych raději ten soustruh. Pilníkem bych to teda nedělal.

no mě až tak nezajímá jak se vyrábějí, spíš co jsou zač. Podle mě je suk část kmenu, ze které vyrůstá větev, a nepřipadá mi moc k ničemu využitelná.

Truhlari tim spravujou prkna po vypadlym suku. Aby nemuseli cely prkno vyhodit. Proto je jedna hrana srazena, aby to slo zatlouct

hm hm hm..to mi jako chceš říct, že truhlářům pořád vypadávaj suky jen o průměru < 35mm ?:smiley:

No jistě :smiley:

No když už tady je vlakno o CWG tak bych připsal mou zkušenost s http://blackspider.wz.cz/index.php Solidnost, rychlost. fér. Prostě a jednoduše normální ferové jednání.Co se řekne to plati. Tedy blackspider, diky TOREX :smiley:

Tve mladi te omlouva:D

Sice trošku dražší, ale 100%-ní spolehlivost. :wink:

Super, to bychom měli, k čemu jsou.
A teď ještě - slovy klasika - "odkud se belou" ?

Zkus tady. http://www.volny.cz/jpa/geocoin.html Je tam i kde se belou:D

Já mám na mysli, jak se vyrábí, co je ten kus dřeva předtím, než je z něj "větvový suk" :smiley: Je to větev ? Je to prkno ? Nebo je to opravdu suk ?

Btw

Nejsem sice truhlář, ale jako vesnickej "všeuměl" fušuju občas i do truhlařiny. Nejedná se o to, že by truhlářům vypadávaly jen suky, ale stane se, že v masivu je kaz, nebo řídká léta a je třeba to opravit. No a změříte-li si onu velkou díru, do které se montuje pant (např u dvířek skříňky kuchynské linky), zjistíte, že má 35mm. No a jsme doma, truhláři mají tenhle vrták vždy po ruce, tak proto. Snad to bude všem zvídavým stačit.

A jeste pro ostatni zkusenost s KAVALIREM. Prvne jsme palili u TADYTUTIKA a byli jsme moooc spokojeni. Nyni se opet dalo par nicku dokupy a ja se pridal s "dopalenim" par kousku. Celkem jsme palili cca 1000 ks (i s temi zdarma navic) a musim rict, ze komunikace OK, dal vedet obratem, ze jsou zavaleni a 3 dny to opravdu nebude a dal termin, do kdy to bude a bylo (cca 14 dnu). Na rozdil od TATDYTUTIKA byl motiv i text vypalen "silneji" jakoby tlustsim hrotem, coz pusobi hladceji a motiv i text vynikne i na tmavsich castech suku. Ze by suky byly nejak chlupatejsi, nez od TADYTUTIKA se mi opravdu nezda - mohu opravdu srovnavat (200ks od TADYTUTIKA a 125 ks od KAVALIRA). Dokonce zde nebyl problem u novych CWG motiv z JPG ci PDF, takze jsme ani nepotrebovali prevod na krivky. Zasilka prisla v kartonove velke krabici, kazdy nick ve zvlastnim pytliku spolu se zipovymi pytliky. Jelikoz posilaji ceskou Postou, ktera k nam do firmy s profibaliky jezdi denne, mel jsem to s dovozem az pod nos a gratis - postovne neuctuji.
Zaverem tedy chci napsat, ze za onu hodne dobrou cenu se nam dostalo sluzeb rekl bych az nadstandartnich. Nemuzu si stezovat ani na jednu ze dvou nami zatim vyuzitych firem, jen ta cena u SPIDERA mi prijde zbytecne pretazena.