Czech Geocoin

Koupil jsem Czech Geocoin z českého shopu, ale nevím kde ho mám aktivovat. Odkaz na aktivaci je dosti a slušně řečeno…na nic. Když už to stojí tolik peněz, tak by mohl být u každého coinu přímo odkaz na aktivaci a ne hledat mezi X coiny.

http://www.cachezone.de/activation/

Díky BV1, služby českého (evropského) shopu jsou na h… V balení coinu, který jsem dostal byla adresa aktivace coincodes.com…k ničemu, když je to správně na cachezone.de., jak mi napsal kolega cacher v tomto vlákně. Servis na aktivaci by měl být v ceně. Přeci nebudu pátrat kde to mám aktivovat. Nemyslíte??? vážení prodejci???

Odkaz mají uveden u mince v katalogu. Což asi bude dostačující informace. Ale po pravdě jsem to taky hledal pár minut.

S coinem od "evropského geoshopu" mi přišla kartička a tam je odkaz "coincodes.com". U mince je fakt odkaz na cachezone.de, ale je to tak nezřetelný, protože na hlavní stránce je odkaz úplně na něco jiného a ještě je to zvýrazněné - "AKTIVACE GEOCOINU". Chce to profesionály a ne amatéry, proč posílají kartu na jiný odkaz :-)))).

Klepni zde v GC.CZ vlevo na "Czech 2007 Geocoins". Otevře se přímo stránka s mincí a dole v rámečku je odkaz na aktivaci této mince. A funguje - aktivoval jsem ji tak.

Už se mi to podařilo, ještě jednou díky za radu. Tato diskuze nemusela být, doufám, že se "EVROPSKY GEOSHOP" chytne aspoň za nos. :slight_smile:

Tak mi tak napada, jestli by se chytnes za nos ty az zjistis kdo mince delal, mozna zjistis ze v tom CGS teba ani nema prsty, ze "za to muze" nekdo jiny, jsem zvedavy jestli se pak za ty narazky alespon omluvis?

Ono nejde o to, kdo je dělá, ale kdo je prodává. Já jsem si také zakoupil GC (Joe 6-Pack Geocoins) a odkaz na aktivaci jsem neměl přiložen žádný. A hledal jsem také docela dlouho. To naštve…

A nasel? Prave resim to same :slight_smile: