Další geosoused dosáhl pěkného jubilejního skóre.
Tak gratulujeme :-)
Další geosoused dosáhl pěkného jubilejního skóre.
Tak gratulujeme :-)
Tak další parťák z Rytířské party. Gratulujeme!!!
Pridavame gratulace z raje[;)]
Take se pridavam k dalsi gratulaci z Raje. Tak at ti to dal slape !!!
Taky GRATULUJEME [^]. Doufam ze se uvidime na Branzezi [;)] a potreseme ti pravici [B]
Drahy kolego, preji Tobe i Angel hodne prima zazitku pri kesovani a spoustu a spoustu prima fotek ;)
[B]
300? A ze se ani nepochlubis čéče
Toz, 300x urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, urá, …
Pěěěknýýý [Y]!!! Tak honem na další [;)]!!! Doufám, že to všichni na Branžeži oslavíme!!! [B][W]
Spanilý rytíři, připojuji se ke gratulantům z ráje. Přeji též mnoho úžasných zážitků při dalších spanilých výpravách a též doufám, že nebudeš na Branžeži chybět [D] [W]
Ejhle, další třístovka![Y]
Tak Milane, hodně radosti a neomylnou šipku Tobě i Angel na dalších cestách za poklady přejí Oli a Ivan. [:D][G][^][B][W]
Skvele. Gratuluji.
Dekuji dekuji dekuji, cislo je to krasne, ale na cislech moc nezalezi hlavne na zazitcich a tech je diky GC spousty a tak Vam vsem preju taky spousty zazitku pri zdolavani GC met a lovu FTF. Musim se do toho zase oprit abych se stal pomyslnym kralem severu [:D][6][H]
Diky Milan
Jo a pozdravuje Vas Elvira [:D]