D@ewo dosáhl 300!

Davide, paráda!!! Srdečně Tobě a Tvému milému týmu blahopřejeme! Věříme, že dnešní setkání bylo první v pořadí a těšíme se, že se potkáme u nějaké skvostné kešky. Přejeme vám, ať se vás ten geovir drží i nadále pevně jako ta klíšťata, která jsme letos s keškami takéulovili. A ať vám přináší i nadále radost a uspokojení!

Nezbyva mi nez podekovat za mile prani, ktere rozhodne potesi :slight_smile:

Jsme radi, ze jste nas prijali jako pratele a vydrzeli i hyperaktivni hratky nasich deti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jeste jednou dekujeme za pohosteni a tesime se na navidenou u kese

[quote]

Taktéž se připojujeme k blahopřání, tady na severu není tak jednoduché sbírat body, ale je to o to větší zábava, tak ať Vám dlouho vydrží!

Ano, ano, i já se přidávám ke gratulaci, ať vás to všechny ještě moc dlouho baví a máte z toho pořád tolik potěšení!!! Přidávám arabsko-cacherský pozdrav: Ať jsou vám družice nakloněny ;)!

Pekne cisielko, gratulujem a nech Vas to bavi aj nadalej :slight_smile:

Gratuluji. Parádní čísílko, které zanamená již opravdu diagnozu.Ahoj