[quote] pepa:
Konstruktivní diskuze neznamená, že ti každý bude ve všem přitakávat.
K diskuzi, pokud nenasadíš tvrdýho moderátora, tak to bude fungovat spíš jako fórum tady. Téma vydrží 3 příspěvky a pak to bude samý OT.
Proč by neměla být wiki dělaná na technické články?
To že admin nemá na tenhle server čas a není nikdo kdo by to vzal za něj je imho jediný důvod, proč se pokusit o realizaci něčeho jiného. Ale pak by měl nový server převzít i stávající funkce tohoto serveru. Jinak by bylo vhodné zajistit, aby se jejich funkce neduplikovaly, protože to by bylo spíš na škodu. Teď jsou na wiki i některé technické články, které se ti tam z principu nelíbí. Musíš je tedy přenést na technický server, protože pokud tam nebudou kompletní info, tak nemá smysl. Co s wiki originálem? Smazat? Nebo držet dvě identické kopie? Nebo budou k jednomu tématu dva různé články?
[/quote]
Souhlasím, že konstruktivní diskuze není o přitakávání, ale tady místo toho, aby byly návrhy na to co a kam dát, jsou reakce typu "nic novýho nedělej". Tomu říkám diskuze destruktivní...
O samotných článcích to není, hlavní základ technického serveru by byly downloady a to umístěny v nějaké stromové struktuře, aby si informace/soubory mohl najít i člověk, který něco hledá, ale vlastně neví co - prostě chce vědět, co se dá dělat s GSAKem nebo chce nějaké utilitky pro PDA nebo co já vím co ještě... A na to wiki dělaná není.
Ne že by se mi z principu nelíbily technické články na wiki, spíš bych si to představoval všechno na jednom místě a wiki nemá ty správné uploady/downloady. Co s technickými články na wiki, to nevím, logické by bylo je odtam smazat a nechat tam odkaz na technický server.
A ještě co se diskuze k souborům týče, tam bych strach neměl, podívej se na fóra ke GSAKu. Nehledě k tomu, že bych si představoval, že moderátorem diskuze u souboru bude ten, kdo tam ten soubor nahrál. Kdo tam bude chtít mít pořádek, bude mít na to nástroje. Nakolik je to reálný požadavek, nevím. No a admin nebo někdo vy kontroloval jen vyšší úroveň - jestli jsou soubory ve správných kategoriích a tak.