Dandra #1000

Gratulujeme k mileniu!!! [^][Y]

Jen škoda že jsme se na Noci o den minuli, to by ta gratulace mohla být osobní!!! [;)]

Dane, super, móóóc gratuluji. Už se těším na pupendo a jakmile večer dorazím do Čech, hned si dám na tvou počest lahodný chmelový mok.

Tak rychle to oslavit a šupky dupku na další krabičky, konkurence nespí.

Boris

Vitam v klubu, uz se nam nejak rozrusta a dalsi uz klepaji na dvere. Tak blahopreji k tem trem nulam a at te to bavi i nadale.

Ty teda valis,jen tak dal-velka gratulace k prvnim a urcite ne poslednimu litru[Y]A oslav to par kousky poradnych[B]

Gratuluji a hlavně, že se ti tvá tísícátá keš líbila. Na podzim je tam fakt moc krásně, tak si ji klidně zopakuj. [:D]

 

Připojujeme se ke gratulaci. To je teda fofr - at Ti to jde stale tak dobre prinejmensim do dalsiho kila!!!

Pamatujem si te jako nesmeleho ucastnika Geopiva U vystrelenyho voka se sotva dvaceti pikslama, v kvadru a hedvabne kravate. Pak jsi zacal radit jak urvanej vagon. Vypada to na mini event u Stare damy. Takze zatim gratulace touto cestou. Jsi fakt dobrej.

Dane, veeeliká gratulace letí z Perníkova. Ať se i dál daří…

Blahopřání z jihu Moravy.

Dane, gratuluju k litriku. No jo, kdo umi, ten umi :wink:

Tys nam okoukal pardubickej kombajn, priznej se !!! Dane, velka gratulace, at delas Hexenschussbrigade i dal jen cest !!!

Blahopreju k tisicovce a vyberu milnikove cache, 5/5 zni lip nez 1/1 :)

U Lakomce se urcite bude slavit, tak popreju jeste osobne.

 

Od teď už je diagnóza nezpochybnitelná. [:D] Gratuluju k dosažení první tisícovky. Klobouk dolů a jen tak dál. [Y]

to si dan jeste pred par mesici delal z ostatnich srandu, ze on takovy uchylny zavislak prece neni [:)] i ten pribeh diagnozy byl psan o “tech druhych” [:D] a ted nezbyva, nez hezky predstoupit pred kruh spolupacientu a pekne je pozdravit a priznat si to: “ahoj, ja jsem dandra a jsem geozavislak a geocvok” [:D] diky za spoluputovani v poslednich mesicich a at se prasi za kocarem a doma je pohodicka [;)]

Gratuluji k mileniu a přeji hodně zdaru do dalších tisíců. A ostatním přeji hodně zajímavých kešek z Tvé dílny. Díky.

Jubilantum se slusi pogratulovat. Preji ti hodne pohody do dalsich kesek  a az budes zase nekdy uvadet nejake zavody(nebo jiny porad) tak chci byt u toho.  Anad.

Tvůj “tah na branku” byl v posledních týdnech a dnech jasně patrný. Gratuluji k dosažení millénia a přeju Ti ať Tě štěstí při honech na krabičky stále provází!

Veliká gratulace a vítej v klubu [:D][:D]! Teď je důležité neusnout na vavřínech a NEZVOLNIT [:P]!!!

Samozřejmě se přidávám k zástupům gratulantů k takovému číslu, které již působí velice dospěle [:)].
Geomaturitu jsi úspěšně zvládnul, tak hodne štěstí ve studiu na geoVŠ.