Gratulujeme k mileniu!!! [^][Y]
Jen škoda že jsme se na Noci o den minuli, to by ta gratulace mohla být osobní!!! [;)]
Gratulujeme k mileniu!!! [^][Y]
Jen škoda že jsme se na Noci o den minuli, to by ta gratulace mohla být osobní!!! [;)]
Dane, super, móóóc gratuluji. Už se těším na pupendo a jakmile večer dorazím do Čech, hned si dám na tvou počest lahodný chmelový mok.
Tak rychle to oslavit a šupky dupku na další krabičky, konkurence nespí.
Boris
Vitam v klubu, uz se nam nejak rozrusta a dalsi uz klepaji na dvere. Tak blahopreji k tem trem nulam a at te to bavi i nadale.
Ty teda valis,jen tak dal-velka gratulace k prvnim a urcite ne poslednimu litru[Y]A oslav to par kousky poradnych[B]
Gratuluji a hlavně, že se ti tvá tísícátá keš líbila. Na podzim je tam fakt moc krásně, tak si ji klidně zopakuj. [:D]
Připojujeme se ke gratulaci. To je teda fofr - at Ti to jde stale tak dobre prinejmensim do dalsiho kila!!!
Pamatujem si te jako nesmeleho ucastnika Geopiva U vystrelenyho voka se sotva dvaceti pikslama, v kvadru a hedvabne kravate. Pak jsi zacal radit jak urvanej vagon. Vypada to na mini event u Stare damy. Takze zatim gratulace touto cestou. Jsi fakt dobrej.
Dane, veeeliká gratulace letí z Perníkova. Ať se i dál daří…
Blahopřání z jihu Moravy.
Dane, gratuluju k litriku. No jo, kdo umi, ten umi ![]()
Tys nam okoukal pardubickej kombajn, priznej se !!! Dane, velka gratulace, at delas Hexenschussbrigade i dal jen cest !!!
Blahopreju k tisicovce a vyberu milnikove cache, 5/5 zni lip nez 1/1 :)
U Lakomce se urcite bude slavit, tak popreju jeste osobne.
Od teď už je diagnóza nezpochybnitelná. [:D] Gratuluju k dosažení první tisícovky. Klobouk dolů a jen tak dál. [Y]
to si dan jeste pred par mesici delal z ostatnich srandu, ze on takovy uchylny zavislak prece neni [:)] i ten pribeh diagnozy byl psan o “tech druhych” [:D] a ted nezbyva, nez hezky predstoupit pred kruh spolupacientu a pekne je pozdravit a priznat si to: “ahoj, ja jsem dandra a jsem geozavislak a geocvok” [:D] diky za spoluputovani v poslednich mesicich a at se prasi za kocarem a doma je pohodicka [;)]
Gratuluji k mileniu a přeji hodně zdaru do dalších tisíců. A ostatním přeji hodně zajímavých kešek z Tvé dílny. Díky.
Jubilantum se slusi pogratulovat. Preji ti hodne pohody do dalsich kesek a az budes zase nekdy uvadet nejake zavody(nebo jiny porad) tak chci byt u toho. Anad.
Tvůj “tah na branku” byl v posledních týdnech a dnech jasně patrný. Gratuluji k dosažení millénia a přeju Ti ať Tě štěstí při honech na krabičky stále provází!
Veliká gratulace a vítej v klubu [:D][:D]! Teď je důležité neusnout na vavřínech a NEZVOLNIT [:P]!!!
Samozřejmě se přidávám k zástupům gratulantů k takovému číslu, které již působí velice dospěle [:)].
Geomaturitu jsi úspěšně zvládnul, tak hodne štěstí ve studiu na geoVŠ.