Dape sa cez vikend prehupol na 200 najdenych cache, gratulujem a vela pohody a peknych navstivenych miest pri dalsej stovke :)))
Tez se pripojuji k blahoprani k dvouste nalezene cache. Tak ted uz jen dalsi a dalsi a… stovka cache a hlavne mnoho zazitku z hledani.
Taky se přidávám ke gratulacím.
Taky moc gratuluju!!!
Tak to si nemohu nechat ujít. Stojim v rade gratulantu a preji … at vam to porad slape !!!
…a na Moravě je těch 200 mnohem obtížnějších (i když v poslední době tam rostou cache jak houby po dešti
).
Takže též blahopřejeme a doufáme že vás uvidíme nad džbánem burčáku…
m+p+a+e
Skoro bych zapomel pogratulovat moravskym jubilantum. Jen tak dal a brzy dalsi stovku ![]()
uctyhodny vykon. blahozelam.
Chceme všem poděkovat za blahopřání. Budeme se nadále kešky snažit jak hledat, tak i zakládat. Zakládat tak, aby Vás to bavilo a aby každá přinesla něco jiného, zajímavého snad i něco nového.
Děkujeme Vám.
Dape team.