Dape 200

Dape sa cez vikend prehupol na 200 najdenych cache, gratulujem a vela pohody a peknych navstivenych miest pri dalsej stovke :)))

Tez se pripojuji k blahoprani k dvouste nalezene cache. Tak ted uz jen dalsi a dalsi a… stovka cache a hlavne mnoho zazitku z hledani.

Taky se přidávám ke gratulacím.

Taky moc gratuluju!!!

Tak to si nemohu nechat ujít. Stojim v rade gratulantu a preji … at vam to porad slape !!!

…a na Moravě je těch 200 mnohem obtížnějších (i když v poslední době tam rostou cache jak houby po dešti :slight_smile: ).

Takže též blahopřejeme a doufáme že vás uvidíme nad džbánem burčáku…

m+p+a+e

Skoro bych zapomel pogratulovat moravskym jubilantum. Jen tak dal a brzy dalsi stovku :slight_smile:

uctyhodny vykon. blahozelam.

Chceme všem poděkovat za blahopřání. Budeme se nadále kešky snažit jak hledat, tak i zakládat. Zakládat tak, aby Vás to bavilo a aby každá přinesla něco jiného, zajímavého snad i něco nového.

Děkujeme Vám.

Dape team.