dark.metalswamp 1500+

Blahopřejeme k dosažení patnáctistovky. Moc pěkné číslo! Hodně dalších úspěchů a pěkných zážitků přejí D+H

[color=blue]Blahopřejeme k tomuto krásnému číslu a na dalších výpravách za šipkou přejeme pohodu, pevný krok a přízeň satelitů…B)

Ivo a tým[/color]

Gratulujeme :).

Nazdarek Draku tedy Darku. Tak ti moc pěkně gratuluji ještě touto formou tak neváhej a lov. :wink: