Jedeme koncem září na Korsiku, můj známý - taky spolucestující, má kapacitní GPS a požádal mě o radu, zda existuje dostupná mapa k nasypání do mašinky. On sice nekešuje, ale já ano (mám jen Legenda) a tak by se dalo společně něco ulovit. Prosím poraďte.
My jsme na Korsice jezdili podle TomToma + podrobna papirova mapa pro jistotu na pohyb pesmo (cca. 8 euro na trajektu) Nakonec jsem ulovil jen jednu keš. Je tam tolik krasnych mist, ze na honeni se za sipkou ani nebyl cas… :-))