a ještě - řešení by se tady nemělo probírat, viz pravidla http://www.geocaching.cz/index.php?app=forums&module=extras§ion=boardrules
8. Je zakázáno zveřejňovat finální souřadnice keší a spoilovat postupy řešení bez souhlasu vlastníka keše.
a ještě - řešení by se tady nemělo probírat, viz pravidla http://www.geocaching.cz/index.php?app=forums&module=extras§ion=boardrules
8. Je zakázáno zveřejňovat finální souřadnice keší a spoilovat postupy řešení bez souhlasu vlastníka keše.
Tak to nechme být. Já jen, že keška je stále fuknční (teda aspoň podle stránky na webu GC to tak vypadá, archivované kešky jsou nedostupné), tak jsem se chtěl zeptat, jestli aspoň někdo neví jen nástroj na zjištění, jestli vůbec tam něco je. Domníval jsem se, že se to nedá považovat za postup řešení, jen jakousi pomůcku k řešení. Jestliže to ale odporuje pravidlům i tak, pak se tedy musím spolehnout na strýčka Googla. Jo, osm let staré vlákno jsem si nevšiml posledního data, tak to se omlouvám :D Já hlavně čtu text a chtěl jsem se zeptat :D Inu zkusil jsem, štěstí se otočilo zády, to se stává :D Tak zatím nashle :D